Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Oficinistas generales > Koordinátor/ka Zahraničních Zaměstnanců Onsite , Všeobecní Administrativní Pracovníci

Koordinátor/ka zahraničních zaměstnanců ONSITE , Všeobecní administrativní pracovníci

Contrato de Oficinistas generales en República Checa (Středočeský kraj)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Úředníci › Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů › Všeobecní administrativní pracovníci › Všeobecní administrativní pracovníci.

Descripción de la oferta de trabajo:

Upřesňující údaje:

Požadujeme dobrý zdravotní stav

Náplň práce: - denní komunikace se zaměstnanci a uchazeči o práci (emailem, telefonicky, osobně)

                     - koordinace zahraničných zaměstnancu

                     - podpisy smluv a ukončování pracovních poměrů

                     - řešení docházky zaměstnanců, zpracování dočasných pracovních neschopností

                     - požadujeme znalost Srbského jazyka

Zaměstnanecké výhody:

ubytování

Región: Středočeský kraj.

Ver 127 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: Solveo s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Aiym Kakimova. Tel.: +420 771 266 074. E-mail: aiym.kakimovamanuvia.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 771 266 074
  • Correo electrónico: aiym.kakimovamanuvia.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:28957080783.

Ver las 252 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.