Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Camareros de mesas > Konobar (m/ž)

Ofertas de empleo en Croacia de Camareros de mesas

Konobar (m/ž)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Waiters and bartenders › Waiters.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakorači u svijet Dubrovnik Sea Sun Hotela – spoj sunca, mora i vrhunskog ugostiteljstva.

Dobrodošli u Dubrovnik Sea Sun, obitelj raznolikih boutique hotela na predivnom dubrovačkom području. Nismo samo hotelska tvrtka; ciljamo gostima biti pripovjedači i tvorci nezaboravnih uspomena.

Pridruži se DSSH timu na poziciji: Konobar/ica

Mjesto rada: HOTEL CAVTAT

Početak rada: odmah

U DSSH ne nudimo ti samo posao; pozivamo te da budeš dio veselog, motiviranog i dugoročnog tima. Nudimo ti:

  • Osiguran smještaj (po dvije osobe u sobi)
  • Dva ukusna topla obroka dnevno
  • Mjesečna i godišnja financijska nagrađivanja – jer izvrsnost zaslužuje biti nagrađena
  • Interne i eksterne programe edukacija
  • Radno okruženje koje nije samo dinamično, već i stabilno
  • Mogućnosti napredovanja i stalnog zaposlenja

Opis poslova:

  • Pozdravljanje gostiju te praćenje do njihovog stola
  • Predstavljanje jelovnika restorana i specijalne ponude, davanje preporuke na zahtjev
  • Odgovaranje na upite o jelovniku (o porcijama, sastojcima, potencijalnim alergijama na hranu)
  • Postavljanje i aranžiranje stolova (provjera čistoće pribora za jelo, tanjura, čaša)
  • Posluživanje hrane i pića gostima
  • Isporučivanje računa i naplata usluge
  • Raspremanje i čišćenje stolova
  • Priprema toplih i hladnih napitaka, koktela i drugih alkoholnih pića
  • Vodi brigu o osobnoj higijeni, urednosti, te ljubaznom i pristojnom ponašanju prema gostima i kolegama
  • Obavlja sve druge poslove iz svog djelokruga po nalogu poslodavca

Potrebna znanja i vještine:

  • SSS ugostiteljskog smjera
  • Minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Preciznost, točnost i urednost
  • Timski rad, samostalnost u radu
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: DUBROVNIK SEA SUN HOTELS d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: ljudskipotencijalidssh.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2484808.

Ver las 143 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas ofertadas.