Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Camareros de mesas > Konobar/konobarica

Oferta de trabajo de Camareros de mesas en Croacia

Konobar/konobarica

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Waiters and bartenders › Waiters.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

• Zaduženost za a la carte servis hrane i pića

• Temeljito poznavanje jelovnika, vinske karte i cjenika pića

• Upoznatost s osnovnim kulinarskim tehnikama i načinom pripreme jela s jelovnika

• Baratanje s vinskom terminologijom i destilatima u ponudi

• Baratanje s naprednim tehnikama posluživanja hrane i pića

• Upoznatost s ponudom i pripremom cigara

• Poštivanje sebe i struke i promoviranje kulturu stola

• Osiguravanje kvalitete pružanja usluge i odnosa zaposlenika prema gostima

• Sukladno odobrenim procedurama poslodavca promoviranje i maksimiziranje prodaje hrane i pića

• Poštivanje i provođenje zadanih standarada posluživanja hrane i pića

• Pružanje promptne, efikasne i ljubazne usluge svakom gostu

• Težnja konstantnim „up-sell“ tehnikama te dodatno prezentiranje ponuda gostima

• Vršenje ispravne naplate računa te poštivanje zakonskih obveza

• Zaduženost za pravilno serviranje hrane i pića prema zadanim standardima

• Pomaganje kod skladištenja artikala unutar komora te priručnih skladišta pazeći na odgovarajuće temperaturne režime i druge uvjete

• Posluživanje pića na odgovarajućim temperaturama

• Vršenje prodaju artikala nabavljenih isključivo od poslodavca

• Pravovremeno komuniciranje komentara, pritužbi ili pohvale gosta neposredno nadređenom

• Korištenje propisanih sanitarnih i zdravstvenih uvjeta rada, uvjeta zaštite na radu te primjenjivanje HACCP standarda u svim fazama rada

• Odgovornost prema vlasništvu gosta, poslodavca i kolega

• Drugi poslovi prema uputi nadređenog radnika i/ili Poslodavca

Mjesto rada : MARINA NOVI, Restoran Admiral, Novi Vinodolski

Napomena: mogućnost stalnog zaposlenja

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: G. P. P. MIKIĆ, d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: kadrovskasluzbagppmikic.hr

NajavaMobitel: 098 9827927

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2448078.

Ver las 137 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas ofertadas.