Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > operario de logística de almacén/operaria de logística de almacén > Kompletowanie Apteczek

Kompletowanie apteczek. Makroregion województwo mazowieckie

Oferta de empleo en Polonia (Makroregion województwo mazowieckie) de operario de logística de almacén/operaria de logística de almacén

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › operario de logística de almacén/operaria de logística de almacén.

Traducción de la profesión: Pracownicy przy pracach prostych › Robotnicy pomocniczy w górnictwie, budownictwie, przemyśle i transporcie › Robotnicy pomocniczy transportu i magazynowania › Ładowacze.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Sortowanie i kompletacja zamówień magazynowych, wprowadzanie danych do aplikacji systemowych, kontrola jakości, prace pomocnicze na magazynie.

Pracodawca organizuje bezpłatny transport z Płońska, przystanek przy ul. Kolejowej i ul. Kopernika w Płońsku. Czas dojazdu w jedną stronę 1,5 h.

- praca od poniedziałku do piątku + dwie niedziele w miesiącu (godz. 20.00-4.00)

- norma dobowa - 8 godzin w tym 15 min. przerwy

- godziny pracy 14.00-22.00 (przez okres dwóch tygodni), 22.00-6.00 (przez okres dwóch tygodni)

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres od 1 do 3 miesięcy

- następnie umowa o pracę na czas określony

- wynagrodzenie wypłacane do 14 dnia każdego miesiąca

Stawka godzinowa - 30 zł brutto/h

Stawka godzinowa w porach nocnych - 32 zł brutto/h

Stawka godzinowa w weekend - 32 zł brutto/h

Stawka godzinowa w weekend i porze nocnej - 34 zł brutto/h

Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (możliwość wyrobienia przy zatrudnieniu po podpisaniu umowy, koszty wyrobienia zwracane są po 3 przepracowanych miesiącach)

Pracodawca oferuje:

- współpraca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku działającej w stabilnej branży

- prace w magazynie w pełni zautomatyzowanym

- pracę w dogodnych warunkach - klimatyzowany magazyn

- pakiet benefitów: pakiet sportowy, pakiet zdrowotny, ubezpieczenie na życie, świadczenie świąteczne

- zniżka na pobyt w obiektach turystycznych.

Wymagania:

- wykształcenie: podstawowe - konieczne

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracy

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 417 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 40.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: FARMACOL LOGISTYKA Sp. z o. o..

Katarzyna Gajda, tel.: 500 513 290, email: kgajdafarmacol.com.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1462StPr/24/0201.

Ver las 54 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › operario de logística de almacén/operaria de logística de almacén ofertadas.