Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > cocinero/cocinera > Kokki, Pavli Oy, Robert's Coffee Kerava, Kerava

Kokki, Pavli oy, Robert's Coffee Kerava, Kerava. Helsinki-Uusimaa

Demanda en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de cocinero/cocinera

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kokit, keittäjät ja kylmäköt › Kokit, keittäjät ja kylmäköt.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme nyt kokkia meidän Keravan pisteeseen. Etsimme tiimiimme henkilöä, jolla on kokemusta tai osaa tehdä erilaisia salaatti vaihtoehtoja ja uskoo oppivansa nopeasti uusia tehtäviä. haluaa kehittää omaa osaamistaan enemmän ja on nopea tehokas oppimaan uutta. Työpäivät ovat vaihtelevia, osa on hiljaisia ja hektisiä ja osa on tosi kiireisiä.

Tärkein tehtäväsi on varmistaa, että vieraidemme kahvinautinto ja kahvilakokemus ylittävät heidän odotuksensa jokaisella käynnillä!

Vastaat kahvilamme viihtyvyydestä ja palvelusta, ja lisäksi valmistat erilaisia salaatteja, Gelatoa, kahveja ja kahvijuomia, teet myyntityötä ja hoidat kassaa, valmistat leipiä ja salaatteja, huolehdit kahvilan siisteydestä ja tiskaamisesta sekä hoidat muita kahvilan ylläpitoon liittyviä tehtäviä. Kehität aktiivisesti osaamistasi asiakaspalvelijana ja baristana joka päivä ja nostat rimaa jatkuvasti korkeammalle. Aiempaa kokemusta baristan tehtävistä et välttämättä tarvitse, mutta motivaatiota ja intoa oppia uutta sitäkin enemmän.

Mitä toivomme sinulta

-Olet iloinen ja aurinkoinen persoona ja positiivisuutesi tarttuu myös vieraisiimme ja kollegoihisi

-Nautit ihmisten kanssa työskentelemisestä

-Myyntityö on sinulle luontevaa ja haluat onnistua siinä joka päivä paremmin

-Et pelkää ottaa vastuuta ja olet oma-aloitteinen, haluat pitää kahvilasi aina huippukunnossa

-Olet energinen ja ripeä, viihdyt hyvin hektisessä työympäristössä - ja olet kova paiskimaan töitä

-Haluat sitoutua työhösi pidemmäksi aikaa.

Älä epäröi lähettää meille työhakemuksesi =)

Vaihteleva

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1019 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Pavli oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:aa4e3d13-c376-4e4c-9f9f-f83d7929290c.

Ver las 806 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.