Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > director de restaurante/directora de restaurante > Kokki / Levin Teboil, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Kittilä

Kokki / Levin Teboil, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Kittilä

Ofertas de director de restaurante/directora de restaurante en Lappi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de restaurantes › director de restaurante/directora de restaurante.

Traducción de la profesión: Johtajat › Hotelli- ja ravintola-alan, vähittäiskaupan ja muiden palvelualojen johtajat › Hotellin- ja ravintolanjohtajat › Ravintolanjohtajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme Levin Teboilille kokkia määräaikaiseen työsuhteeseen. Työt alkavat toukokuun puolivälistä ja kestävät elokuun alkupuolelle. Työt sijoittuvat maanantaista sunnuntaihin klo 8.30-17.30 välille, ja työ on kokoaikainen. Määräaikaisuuden jälkeen sinulla on halutessasi mahdollisuus jatkaa työskentelyä talven sesonkiin.

Työtehtävään kuuluu lounaan ja a la carte -annosten valmistusta huoltoaseman keittiössä. Etsimme henkilöä, jolla on reipas työote ja jo aiempaa työkokemusta tai alan koulutustaustaa, jotta keittiötyöskentely onnistuu itsenäisestikin.

Mikäli kiinnostuit, jätä hakemuksesi pian Osuman nettisivuilta löytyvän lomakkeen kautta tai kysy lisätietoa. Haastattelemme hakijoita jo hakuaikana. Tarvittaessa järjestämme majoituksen.

Lisätietoja rekrytoinnista antaa: Joonas Luotonen, p. 040 718 6733, joonas.luotonenohp.fi   mailto: joonas.luotonenohp.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 161 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Osuma Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:a5b05122-25af-4edb-9259-88d19ecee316.

Ver las 149 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de restaurantes › director de restaurante/directora de restaurante ofertadas.