Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > operador de instalaciones mineras a cielo abierto/operadora de instalaciones mineras a cielo abierto > Kokenut Kaivinkoneenkuljettaja Maanrakennustöihin, Uratalo Group Oy, Turku

Kokenut kaivinkoneenkuljettaja maanrakennustöihin, Uratalo Group Oy, Turku

Contrato en Varsinais-Suomi (Finlandia) de operador de instalaciones mineras a cielo abierto/operadora de instalaciones mineras a cielo abierto

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de instalaciones mineras a cielo abierto/operadora de instalaciones mineras a cielo abierto.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Työkoneiden kuljettajat › Maansiirtokoneiden ym. kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme ammattitaitoisia kaivinkoneenkuljettajia maanrakennustöihin

Asiakkaamme on maarakennusalan yritys Turun talousalueella, joka tarjoaa rakennusten pohjatöitä, salaojitusta, kaapelikaivantoja ja viherrakennuksen kaivutöitä. Työnkuvaasi kuuluu monipuoliset maa- ja viherrakentamisen eri tehtävät.

Tehtävään vaaditaan useamman vuoden työkokemusta kaivinkoneista käytöstä, kaapeli- ja putkitöistä sekä voimassa olevia tieturva- ja työturvallisuuskortteja.

Työ on kokoaikainen ja työtä tehdään arkisin 7.00-15.30. Työt alkavat kevään edetessä.

Odotamme sinulta:

- Useamman vuoden kokemusta kaivinkoneenkuljettajan töistä

- Kokemusta kaapeli- ja putkitöistä

- Voimassa olevaa tieturva- ja työturvallisuuskorttia

- Itsenäistä ja oma-aloitteista työotetta

Tarjoamme sinulle:

- Mahdollisuuden pitkäaikaiseen työhön

- Vaihtelevia kaivinkoneenkuljettajan tehtäviä

- Tarjoamme kilpailukykyisen TES-pohjaisen palkan, joka on neuvoteltavissa kokemuksesi perusteella, palkiten osaamisestasi.

Aloitamme haastattelut jo hakuaikana ja sopiva henkilö saatetaan palkata jo ennen hakuajan päättymistä. Lähetäthän hakemuksesi pikimmiten, mutta viimeistään 22.3.2024

Tätä rekrytointia hoitaa Uratalo ja hyväksymme hakemukset ainoastaan järjestelmämme kautta. Emme käsittele sähköpostilla, WhatsApp tai tekstiviestillä lähetettyjä hakemuksia.

This recruitment is handled by Uratalo and we only accept applications through our system. We do not process applications send by email, WhatsApp or text message.

Lisätietoja tehtävästä antaa:

Susanna Ojala

358 50 336 6059

Uratalo on rekrytointeihin ja henkilöstövuokraukseen erikoistunut yritys. Toimipisteemme sijaitsevat Varsinais-Suomessa ja Pirkanmaalla, mutta asiakkaamme ympäri Suomea. Autamme yrityksiä ja työntekijöitä löytämään toisensa ja menestymään yhdessä. Tutustu palveluihimme: www.uratalo.fi .

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 403 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Uratalo Group Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:82ef74dd-110c-494d-a619-85db2e2e0730.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de instalaciones mineras a cielo abierto/operadora de instalaciones mineras a cielo abierto ofertadas.