Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Letonia > Klientu Apkalpošanas Speciālists

KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS. Letonia

Ofertas de empleo en Letonia

Descripción de la oferta de trabajo:

"Cabonline Customer Service Latvia"

ir zvanu centrs, kurā tiek nodrošināta Zviedrijas taksometru klientu un taksometru vadītāju apkalpošana un pasūtījumu reģistrācija sistēmā, kā arī taksometru satiksmes vadība, koordinēšana un kontrole.

Aicinām darbā

 KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTU/-I

Galvenie pienākumi:

- atbalstīt taksometru vadītājus ikdienas satiksmē, sniegt atbildes uz jautājumiem;

- pārzināt taksometru braucienu reģistrācijas un loģistikas sistēmas;

- operatīvi reaģēt uz taksometru vadītāju problēmsituācijām un sniegt rīcībplānus.

Prasības speciālistam:

- labas latviešu un zviedru valodas zināšanas;

- labas komunikācijas prasmes;

- atbildības sajūta, izturība stresa situācijās.

Mēs piedāvājam:

- darbu stabilā Skandināvijas uzņēmumā;

- konkurētspējīgu atalgojumu ar motivējošu bonusu sistēmu;

- mūsdienīgu un labi aprīkotu darba vietu Rīgas centrā - Lāčplēša ielā 20a (Tērbatas Biznesa Centrs);

- iespēju izvēlēties pilnu vai nepilnu darba slodzi;

- iespēju strādāt naktsmaiņas ar papildus piemaksām;

- maiņu darbu (strādājam diennakti, katru dienu);

- iespēju darbu savienot ar mācībām vai citu darbu;

- apmaksātas apmācības pirms darba uzsākšanas;

- veselības apdrošināšanu.

Darba laiks: darbs notiek maiņās, strādājam katru dienu, visu diennakti.

Kontaktpersona: Marika Šakuna, e-pasts: marika.sakunacabonline.com

Gaidām pieteikumu vēstuli un CV uz e-pasta adresi:  cvcabonline.com (https://cvvp.nva.gov.lv/cvcabonline.com)

Papildus informācija: https://sv-se

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 2.

Empleador: Cabonline Customer Service Latvia SIA.

Forma de contacto:

  • Dirección: Lāčplēša iela 20A, Rīga
  • Teléfono: +371
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: marika.sakunacabonline.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:240109-164.