Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > director de servicio posventa de vehículos de motor/directora de servicio posventa de vehículos de motor > Kierownik/manager

Kierownik/Manager. Śląskie. Polonia

Búsqueda en Polonia (Śląskie) de director de servicio posventa de vehículos de motor/directora de servicio posventa de vehículos de motor

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de ventas, comercialización y desarrollo › Directores de ventas y comercialización › director de marketing/directora de marketing › responsable de marketing › director de ventas/directora de ventas › director de servicio posventa de vehículos de motor/directora de servicio posventa de vehículos de motor.

Traducción de la profesión: Kierownicy › Kierownicy do spraw zarządzania i handlu › Kierownicy do spraw sprzedaży, marketingu i rozwoju › Kierownicy do spraw sprzedaży i marketingu.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - Raportowanie wyników całego zespołu do centrali firmy. Kierowanie zespołem doradców energetycznych. Realizacja planów sprzedażowych. Bieżąca obsługa obecnych Klientów firmy zgodnie z obowiązującymi standardami. Koordynowanie dokumentacji handlowej. Dbanie o dobry wizerunek firmy. Raportowanie do przełożonego. Odbywanie spotkań z zainteresowanymi klientami.

- Firma oferuje: szkolenia rozwojowe; możliwość rozwoju i awansu; samochód służbowy.

- Praca sporadycznie w oddziale firmy w Zawierciu oraz głównie na terenie województwa śląskiego.

-Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie na okres 6 miesięcy z możliwością podpisania kolejnej umowy.

-Elastyczny czas pracy.

Wymagania:

- wykształcenie: podstawowe - konieczne

- umiejętności: obsługa pakietu MS Office - konieczne

- pozostałe: Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Prawo jazdy kat B. Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym. Wymagane umiejętności: umiejętność prowadzenia negocjacji; wysoko rozwinięte umiejętności planowania własnych działań; orientacja na cel; odpowiedzialność i rzetelność; optymizm i energia życiowa; mile widziane odbyte szkolenia sprzedażowe, znajomość pakietu Ms Office.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Preferowane formy kontaktu: telefon 517 800 310 w godz. 9:00  17:00

lub e-mail: rekrutacjaneptunenergy.pl

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 466 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: NEPTUN ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Aron Ładecki, tel.: 517 800 310, email: rekrutacjaneptunenergy.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1357StPr/23/0907.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de ventas, comercialización y desarrollo › Directores de ventas y comercialización › director de marketing/directora de marketing › responsable de marketing › director de ventas/directora de ventas › director de servicio posventa de vehículos de motor/directora de servicio posventa de vehículos de motor ofertadas.