Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > albañil de tejados y cubiertas > Kattoasentaja / Peltiseppä, Kattotutka Oy, Pirkkala, Pirkkala

Empleo en Finlandia (Pirkanmaa) de albañil de tejados y cubiertas

Kattoasentaja / Peltiseppä, Kattotutka Oy, Pirkkala, Pirkkala

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Techadores › albañil de tejados y cubiertas.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennusten viimeistelytyöntekijät › Kattoasentajat ja -korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haluatko mukaan huippuporukkaan korjaamaan kattoja hyvällä fiiliksellä?

Tarvitsemme vielä yhden ripeän tekijän joukkoomme. Tässä saattaisi olla sinulle alku samanlaiselle pitkälle kattoammattilaisen urapolulle, joita meillä työskentelee kymmenien vuosien kokemuksella.

Haemme nyt Tampereen alueelle kattoasentajaa / peltiseppää pitämään asiakkaidemme kattoja kunnossa. Meiltä saat mukavat työkaverit ja turvallisen työnantajan. Palkan päälle tarjoamme myös kattavat työterveyspalvelut ja terveysvakuutukset.

Odotamme sinulta aikaisempaa kokemusta kattotöistä, erityisesti konesaumapeltikatoista, mutta ennen kaikkea asenne ratkaisee! Odotamme myös, että turvallisuus, ahkeruus, työn jälki ja luottamus ovat sinulle tärkeitä.

Kattotutka Oy on yli 30-vuotias valtakunnallinen kattopalveluihin ja -tuotteisiin keskittynyt yhtiö. Toimimme sloganimme mukaisesti asiakkaidemme "Vesikaton luotettavana kumppanina" niin talo- ja kiinteistöyhtiöissä kuin julkisissa rakennuksissa.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 419 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Kattotutka Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:609d8944-cc5e-45e7-b46d-f859ba727ef1.

Ver las 104 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Techadores › albañil de tejados y cubiertas ofertadas.