Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > responsable de recursos humanos > Kadrovnik - M/ž

en Español in English auf Deutsch en Français ...

KADROVNIK - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Oferta de empleo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de responsable de recursos humanos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas y servicios de personal y afines › responsable de recursos humanos.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za kadre, analizo poklicnega dela ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

SVETOVALEC ZA KADROVANJE, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, OBVEZNO: POZNAVANJE DELA V PROGRAMU VASCO.

ISKANJE PRIMERNIH KADROV IN OPRAVLJANJE KADROVSKIH RAZGOVOROV,VODJENJE EVIDECE DELOVNEGA ČASA ZA VSE ZAPOSLENE, VZPOSTAVITEV KADROVSKIH PRAVILNIKOV DRUŽBE V SKLADU Z DELOVNO PRAVNO ZAKONODAJO, IZVAJANJE POSTOPKOV ZAPOSLOVANJA IN PRENEHANJA DELOVNIH RAZMERIJ V PODJETJU, VODENJE KADROVSKIH EVIDENC, UPRAVLJANJE S KADROVSKIMI MAPAMI V FIZIČNI OBLIKI IN INTERNIM KADROVSKIM INFORMACIJSKIM SISTEMOM, ISKANJE PRIMERNIH KADROV IN OPRAVLJANJE KADROVSKIH RAZGOVOROV, PRIPRAVA IN SKRB ZA PRIDOBITEV MESEČNIH PODATKOV ZAPOSLENIH, POTREBNIH ZA OBRAČUN PLAČ TER SKRB ZA PRAVOČASNO POSREDOVANJE (V SKLADU Z INTERNIMI PRAVILI) PODATKOV DO OBRAČUNOVALCA PLAČ, PRIPRAVA RAZLIČNE KADROVSKE DOKUMENTACIJE (POGODBE O ZAPOSLITVI, ANEKSI, RAZNA POTRDILA ZAPOSLENIM, SPORAZUMI, IPD.), VZPOSTAVITEV, PODPORA IN KOORDINACIJA VSEH KADROVSKIH PROCESOV (ZAPOSLOVANJE, PRIJAVE IN ODJAVE ZAPOSLENIH, ORGANIZACIJSKA STRUKTURA, SISTEMIZACIJA IN PLAČNA POLITIKA, RAZVOJ ZAPOSLENIH), SODELOVANJE Z ZUNANJIMI INŠTITUCIJAMI, UREJANJE VARSTVA PRI DELU IN ZDRAVNIŠKIH PREGLEDOV, IPD., PODPORA PRI ZAPOSLOVANJU TUJCEV, NAČRTOVANJE IZOBRAŽEVANJ IN USPOSABLJANJ, SKRB ZA ODNOSE Z ZAPOSLENIMI IN NEGOVANJE POZITIVNEGA DELOVNEGA OKOLJA.

IZKUŠNJE: NAJMANJ 1 LETO KOT KADROVNIK.

POGOJI: POZNAVANJE DELA V PROGRAMU VASCO., DOLOČEN ČAS.

KADROVNIK.

DOPOLDANSKO DELO OD PON-PET.

REDNA ZAPOSLITEV 8 UR/DAN.

LOKACIJA: LJUBLJANA-ČRNUČE, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1205 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: CLEANING družba za storitve in trgovino d.o.o., Cesta 24. junija 25 , 1231 LJUBLJANA - ČRNUČE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KUDIĆ ADIS
Contact Phone: 064 199 937
Contact Email: kadrovskacleaning.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:PD59955.

Ver las 74 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas y servicios de personal y afines › responsable de recursos humanos ofertadas.