Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera > Jäätelönmyyjä, Sv-palvelut, Salo

JÄÄTELÖNMYYJÄ, SV-Palvelut, Salo. Varsinais-Suomi

Oferta en Finlandia (Varsinais-Suomi) de vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Vendedores callejeros y de puestos de mercado › Vendedores ambulantes de productos comestibles › vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Katu- ja markkinakauppiaat › Katumyyjät (elintarvikkeet).

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme jäätelönmyyjää  joka voi  työskennellä  heti myös aamu ja päivävuoroissa.

Työtehtävät sisältävät monipuolista jäätelökioskiin kuuluvaa työtehtävää.

mm: jäätelöpallojen pyörittämistä , jäätelö ja pehmisannosten tekoa , kioskin avaaminen ja

sulkeminen  , kassatyö , tavaroiden vastaanotto , kioskin päivittäisestä  toiminnasta ja

siisteydestä vastaaminen.

Työvuoron aikana toimit pääsääntöisesti yksin mutta kiireaikoina työparin kanssa.

Työ on vastuullista ja välillä myös kiireistä mikä vaatii paineensieto kykyä , reipasta ja tehokasta

asiakaspalveluasennetta  , joustavuutta ,yhteistyökykyä ,  sekä itsenäistä työotetta.

Aikaisempi työkokemus on eduksi  ,mutta sen puuttuminen ei ole este koska annamme kattavan perehdytyksen työhön.

Jos haluat  antoisaan ja mukavaan kesätyöhön, mistä saat myös arvokasta työkokemusta ,niin lähetä vapaamuotoinen työhakemus mahdollisimman pian mutta viimeistään  18.4.2024 mennessä  gelatoluukku,com

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 403 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: SV-Palvelut.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:6fee02f3-ccd4-4861-a84c-95f1d836510e.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Vendedores callejeros y de puestos de mercado › Vendedores ambulantes de productos comestibles › vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera ofertadas.