Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > J017136 – Strokovni Sodelavec Vii/2 (i) - M/ž

J017136 – STROKOVNI SODELAVEC VII/2 (I) - M/Ž. Podravska

Oferta de trabajo en Eslovenia (Podravska)

Descripción de la oferta de trabajo:

EKONOMISTI, poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, ORGANIZIRANJE, USKLAJEVANJE IN VODENJE NALOG S PODROČJA FINANC IN RAČUNOVODSTVA, SPREMLJANJE ZAKONSKIH IN DRUGIH PREDPISOV S PODROČJA DELA, NOTRANJA KONTROLA GLAVNE KNJIGE S POMOŽNIMI KNJIGAMI, IZVAJANJE OPERATIVNIH DEL S PODROČJA DELA, IZDELAVA MESEČNIH IN ZAKLJUČNIH POROČIL, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI POROČIL S PODROČJA FINANC IN RAČUNOVODSTVA, SODELOVANJE Z ZUNANJIMI INŠTITUCIJAMI,  SODELOVANJE PRI PRIPRAVI DOKUMENTACIJE ZA JN EVIDENCE VHODNEGA DAVKA, DOLOČANJE DAVČNIH STOPENJ IN DAVČNEGA OBDOBJA ZA PREJETE RAČUNE, SESTAVLJANJE FINANČNEGA NAČRTA, IZVEDBA NALOG V SKLADU S SPLOŠNIMI AKTI NLZOH, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V SKLADU S STROKOVNIMI IN POSLOVNIMI INTERESI NLZOH PO NALOGU VODJE, PREDSTOJNIKA ALI DIREKTORJA., Prijavo z življenjepisom, dokazili o izpolnjevanju pogojev in delovnih izkušenj, pošljite po elektronski pošti na naslov zaposlitvenlzoh.si s pripisom: STROKOVNI SODELAVEC VII/2 (I) - SSS MARIBOR.

Celotno besedilo razpisa je objavljeno na: https://www.nlzoh.si/javne-objave/?kategorijaobjave=zaposlitve,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 421 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Experiencia: 6 años.

Empleador: NACIONALNI LABORATORIJ ZA ZDRAVJE, OKOLJE IN HRANO, Prvomajska ulica 1 , 2000 MARIBOR.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: / /
Contact Email: zaposlitvenlzoh.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:PD58608.