Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > consultor de seguridad de TIC/consultora de seguridad de TIC > Inženir Tehničnih Strok Vii/2 (i) - M/ž

INŽENIR TEHNIČNIH STROK VII/2 (I) - M/Ž. Osrednjeslovenska

Vacante en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de consultor de seguridad de TIC/consultora de seguridad de TIC

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores no clasificados bajo otros epígrafes › consultor de seguridad de TIC/consultora de seguridad de TIC.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije › Strokovnjaki/strokovnjakinje za podatkovne zbirke in računalniška omrežja › Strokovnjaki/strokovnjakinje za podatkovne baze in računalniška omrežja, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR ZA VARNOST RAČUNALNIŠKIH OMREŽIJ IN INFORMACIJSKIH SISTEMOV, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SODELOVANJE PRI ZASNOVI, IZGRADNJI IN VZDRŽEVANJU INFORMACIJSKEGA SISTEMA NA PODROČJU DELA – ZAHTEVNEJŠA DELA PLANIRANJE AKTIVNOSTI RAZVOJA IN STRUKTURNO NAČRTOVANJE INFORMACIJSKIH PODSISTEMOV SKRB ZA DOKUMENTIRANJE INFORMACIJSKIH REŠITEV METODOLOŠKA POMOČ PRI PLANIRANJU IN IZVEDBI PROJEKTOV SODELOVANJE PRI RAZISKOVALNEM IN PEDAGOŠKEM DELU SODELOVANJE Z ZUNANJIMI PARTNERJI IZVEDBA NALOG V SKLADU S SPLOŠNIMI AKTI NIJZ OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V SKLADU S STROKOVNIMI IN POSLOVNIMI INTERESI NIJZ PO NALOGU VODJE ALI DIREKTORJA. // OPIS DELOVNIH NALOG: PROAKTIVNO UPRAVLJANJE Z UPORABNIŠKIMI APLIKACIJAMI, OPERACIJSKIMI SISTEMI, DELOVNIMI POSTAJAMI IN S STREŽNIŠKO TER OMREŽNO INFRASTRUKTURO UPRAVLJANJE SISTEMA ZA NADZOR INFRASTRUKTURE TER SODELOVANJE PRI NADZORU LE-TE KOORDINACIJA DELA S SODELAVCI NIJZ IN ZUNANJIMI SODELAVCI IN IZVAJALCI SODELOVANJE PRI INFORMATIZACIJI IN OPTIMIZACIJI POSLOVNIH PROCESOV VODENJE IN SODELOVANJE PRI IZVAJANJU PROJEKTOV PRENOVE INFORMACIJSKEGA SISTEMA SODELOVANJE PRI STRATEGIJI RAZVOJA INFORMATIKE PRIPRAVA TEHNIČNE SPECIFIKACIJE ZA JAVNA NAROČILA., NIJZ RAZPISUJE 1 DELOVNO MESTO V LJUBLJANI.

DELO SE BO OPRAVLJALO V CENTRU ZA INFORMATIKO V ZDRAVSTVU (CIZ).

DELOVNO RAZMERJE SE SKLEPA ZA NEDOLOČEN ČAS S ŠTIRIMESEČNIM POSKUSNIM DELOM.

ZAHTEVANA IZOBRAZBA: MAG.

RAČUNALNIŠTVA IN INFORMATIKE, MAG.

INŽENIR RAČUNALNIŠTVA IN INFORMACIJSKIH TEHNOLOGIJ, MAG.

INŽENIR ELEKTROTEHNIKE ALI MAG.

MATEMATIKE (VII/2) OZ.

UNIV.

IZOBRAZBA NAVEDENIH SMERI PO PREJŠNJEM IZOBRAŽEVALNEM SISTEMU (VII) OZ.

ENAKA STOPNJA IZOBRAZBE DRUGIH NARAVOSLOVNO-TEHNIČNIH SMERI, KI VKLJUČUJEJO POTREBNA ZNANJA IN KOMPETENCE.

ZAHTEVANO JE NAJMANJ 6 LET DEL.

IZKUŠENJ NA ENAKI STOPNJI IN SMERI STROKOVNE IZOBRAZBE.

PREDNOST PREDSTAVLJA POZNAVANJE REŠITEV IN IZKUŠNJE PRI UPRAVLJNJU MICROSOFT STREŽNIKOV, LINUX STREŽNIKOV, POZNAVANJE TER UPRAVLJANJE MREŽNE INFRASTRUKTURE.

ZAŽELJEN JE IZPIT B KATEGORIJE.

PRIČAKUJEMO OSEBO, KI JE ZANESLJIVA PRI DELU TER NATANČNO IN STRUKTURIRANO OPRAVI SVOJE DELO, IMA MOTIVACIJO ZA NENEHNO UČENJE IN NADGRAJEVANJE ZNANJA, SPOSOBNOST DELOVANJA V EKIPI TER JE PRIPRAVLJENA NA OBČASNE SLUŽBENE POTI NA RAZLIČNE LOKACIJE PO SLOVENIJI.

KANDIDATI MORAJO OB PRIJAVI OBVEZNO PRILOŽITI POTRDILO O DOSEŽENI IZOBRAZBI, S PRIPISOM "ZA RAZPIS INŽ.

TEH.

STROK I-CIZ"., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1205 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 6 años.

Empleador: NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE, Trubarjeva cesta 2 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KOKALJ T.
Contact Phone: 01 2441 513
Contact Email: kadrovska.sluzbanijz.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE01116.

Ver las 6 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores no clasificados bajo otros epígrafes › consultor de seguridad de TIC/consultora de seguridad de TIC ofertadas.