Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Constructores de casas > Građevinski/a Radnik/ca U Jedinici Građevinskog Održavanja,sektor Odvodnje

Trabajo en Croacia de Constructores de casas

Građevinski/a Radnik/ca U Jedinici Građevinskog Održavanja,sektor Odvodnje

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Constructores de casas.

Traducción de la profesión: Craft and related trades workers › Building and related trades workers, excluding electricians › Building frame and related trades workers › House builders.

Descripción de la oferta de trabajo:

JAVNI NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme

uz probni rad u trajanju od dva mjeseca

SEKTOR ODVODNJE, JEDINICA GRAĐEVINSKOG ODRŽAVANJA

- građevinski radnik – 1 izvršitelj (m/ž) s mjestom rada u Božjakovini

UVJETI:

Zahtijevano zvanje/struka/kvalifikacija:

  • SSS (srednja stručna sprema) tehničkog ili društvenog smjera/NSS

Ostali zahtjevi radnog mjesta:

  • vozačka dozvola B kategorije

POPIS POSLOVA RADNOG MJESTA:

  • pomaže kod popravaka vodovodne i kanalizacijske mreže
  • sudjeluje u izgradnji priključaka na javnu vodoopskrbu i javnu odvodnju
  • vrši poslove betoniranja i postave betonskih elemenata
  • obavlja sve potrebne zidarske i tesarske poslove
  • postavlja oplate za izradu vodovodnih okana i drugih vodnih građevina
  • obavlja sve intervencije u smislu raznih popravaka, odštopavanja, ispumpavanja i zamjene poklopaca na vodoopskrbnoj i kanalizacijskoj mreži
  • vrši razne vrste štemanja, rezanja asfalta, betonskih podloga i sl.
  • obavlja istovar i utovar materijala te ručne iskope po potrebi
  • po završetku građevinskih radova vrši sanaciju terena, čisti i održava alat, strojeve i opremu koja se koristi pri izvođenju radova
  • odgovara za povjereni mu alat i sredstva za rad
  • odgovoran je, i upravlja službenim vozilima B kategorije za potrebe obavljanja posla
  • obvezan je u radu pridržavati se svih mjera zaštite na radu i zaštite od požara
  • obavlja i druge poslove iz djelokruga radnog mjesta po nalogu poslovođe Jedinice

za svoj rad neposredno je odgovoran poslovođi Jedinice

Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme uz probni rad u trajanju od dva mjeseca.

Uz prijavu na javni natječaj kandidat/kandidatkinja su dužni priložiti:

  • životopis
  • preslik dokaza o stečenoj stručnoj spremi
  • preslik važeće vozačke dozvole
  • elektronički zapis odnosno potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a
  • potvrde prethodnih poslodavaca o poslovima na kojima je kandidat/kandidatkinja radio/la ili drugi odgovarajući dokument, (ugovor o radu/rješenja), ako već ima neko radno iskustvo
  • druge odgovarajuće dokaze (potvrde, diplome i sl.) o navodima na koje se osoba poziva
  • ako osoba ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju po posebnom zakonu, dužna se je pozvati na to pravo u prijavi na natječaj te priložiti odgovarajuće dokaze.

Od osobe (kandidata/kandidatkinje) se očekuje samostalnost i sistematičnost u obavljanju zadanih poslova.

Na javni natječaj se ravnopravno mogu prijaviti osobe obaju spolova (kandidat/kandidatkinja).

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člancima 102. i 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17), uz prijavu za natječaj dužan/na je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih općih uvjeta natječaja i sve potrebne dokaze iz st.1. čl.102 dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom „Narodne novine“ broj 157/13, 152/14 i 39/18) uz prijavu za natječaj dužan/na je, osim dokaza o ispunjavanju traženih općih uvjeta natječaja, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Odabir osobe (kandidata/kandidatkinje) obavljat će se na temelju navedenih uvjeta. Samo osobe (kandidati/kandidatkinje) koji budu uvršteni u uži izbor biti će pozvani na razgovor. Osobe će biti pravovremeno obaviještene o lokaciji održavanja razgovora putem e-mail adrese koju iskažu u prijavi na natječaj.

Zamolbu sa životopisom i dokazima o ispunjavanju traženih uvjeta potrebno je dostaviti u roku od 10 dana od dana objave javnog natječaja na portalu MojPosao.hr i službenoj web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje osobno ili poštom preoporučeno na adresu: Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. 10 000 Zagreb, Vukomerečka cesta 89, s naznakon „Ne otvarati-javni natječaj za radno mjesto građevinski radnik-Jedinica građevinskog održavanja, Sektor odvodnje“.

Rok za izbor kandidata/kinje je 30 dana od dana isteka roka za prijave.

Prijave moraju biti pravovremene i potpune, a dostavljena dokumentacija neće se vraćati osobama koje ne budu odabrane.

Svi zaprimljeni osobni podaci iz zamolbi osoba (kandidata/kandidatkinja) prikupljaju se i obrađuju isključivo u svrhu provedbe ovog natječaja te se potom arhiviraju i neće se više koristiti za drugu svrhu, a osobe podnošenjem zamolbe pristaju na navedeno sukladno GDPR Uredbi o zaštiti osobnih podataka i pratećoj regulativi.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. ima pravo poništiti ovaj javni natječaj u bilo kojem trenutku i bez obveze navođenja razloga.

Tekst javnog natječaja objavljuje se i na službenim internetskim stranicama Vodoopskrbe i odvodnje Zagrebačke županije d.o.o., kao i obavijest o konačnom odabiru kandidata.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: 10000 Zagreb, Vukomerečka cesta 89

Zamolba: 10000 Zagreb, Vukomerečka cesta 89

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2454475.

Ver las 67 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Constructores de casas ofertadas.