Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > contable > Glavni Računovodja Vii/1 - M/ž

GLAVNI RAČUNOVODJA VII/1 - M/Ž. Obalno-kraška. Eslovenia

Contratación en Obalno-kraška (Eslovenia) de contable

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje › Računovodje/računovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:

RAČUNOVODJA, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, -VODENJE, ORGANIZACIJA IN KONTROLA RAČUNOVODSKIH-FINANČNIH POSLOV Z DNEVNIMI ZAKONSKIMI ROKI IN IZDELAVO PERIODIČNIH IN ZAKLJUČNIH RAČUNOV;

-IZDELAVA RAČUNOVODSKO FINANČNIH ANALIZ;

-POZNAVANJE DAVKOV IN OBRAČUN PLAČ ZAPOSLENIH;

-IZDELAVA CENIKOV IN KALKULACIJ;

-VODENJE MATERIALNEGA KNJIGOVODSTVA TER KNJIGOVODSTVA OSNOVNIH SREDSTEV;

-OPRAVLJANJE BLAGAJNIŠKEGA POSLOVANJA;

-SPREMLJANJE IN IZVAJANJE FINANČNO-RAČUNOVODSKIH PREDPISOV;

-IZDELAVA FINANČNIH PLANOV;

-DRUGI RAČUNOVODSKI POSLI., Organiziranje in vodenje del v računovodski službi; obvladovanje dela z različnimi računalniškimi programi. KANDIDATI NAJ POŠLJEJO VLOGO PRIPOROČENO PO POŠTI NA NASLOV ZGRS IN SICER DO 05.04.2024 Z OZNAKO"PRIJAVA NA RAZPIS-GLAVNI RAČUNOVODJA VII/1". Prijava na razpis mora biti obvezno oddana na obrazcu EUROPASS CURICULUM VITAE. Kandidati morajo obvezno izpolniti soglasje za uporabo osebnih podatkov. VSA DODATNA POJASNILA IN OBRAZEC NAJDETE NA SPLETNI STRANI ZGRS: WWW.ZGRS.SI,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 189 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ZAVOD ZA GASILNO IN REŠEVALNO SLUŽBO SEŽANA, BAZOVIŠKA CESTA 13, 6210 SEŽANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MAHNE KATARINA
Contact Phone: 05 73 10 706
Contact Email: infozgrs.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE83320.

Ver las 174 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable ofertadas.