Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Elektrotehnik / Serviser Fitnes Opreme - M/ž

ELEKTROTEHNIK / SERVISER FITNES OPREME - M/Ž. Savinjska

Oferta de empleo en Savinjska (Eslovenia)

Descripción de la oferta de trabajo:

TEHNIKI ZA ELEKTROTEHNIKO IPD., poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, DELOVNE NALOGE:

POPRAVILO ELEKTRONIKE NA FITNES NAPRAVAH,

SERVIS FITNES OPREME,

POMOČ V SKLADIŠČU,

MOŽNO DELO NA TERENU DOSTAVA IN SERVIS FITNES OPREME V SLOVENIJI IN TUJINI,

PREVZEM IN IZDAJA ARTIKLOV.

PRIČAKUJEMO:

ZNANJE ELEKTROTEHNIKE,

OSNOVNO ZNANJE MEHANIKE,

VOZNIŠKI IZPIT B KATEGORIJE,

ODGOVORNOST IN ZANESLJIVOST PRI DELU.

, NUDIMO:

UVAJANJE NA DELOVNO MESTO,

POGODBA ZA NEDOLOČEN ČAS S 6 MESEČNO POSKUSNO DOBO,

DELOVNI ČAS OD PONEDELJKA DO PETKA (7.00-15.00).

PROŠNJE POŠLJITE NA: INFOOLIMPUS.SI., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 265 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: OLIMPUS d.o.o. center za aktivni oddih in storitve, Ložnica pri Žalcu 60 , 3310 ŽALEC.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SEDMINEK SABINA
Contact Phone: 03 62 09 411
Contact Email: infoolimpus.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PD73375.