Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Conserjes > Domar Rukovatelj Postrojenja M/ž

DOMAR RUKOVATELJ POSTROJENJA M/Ž. Croacia

Oferta de trabajo en Croacia de Conserjes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Building and housekeeping supervisors › Building caretakers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju čl. 26. stavka 1. i 2 Zakona o predškolskom odgoju i naobrazbi (N.N. 10/97,0107/07,94/13, 98/19 i 57/22) Dječji vrtić Konavle temeljem Odluke Upravnog vijeća od 25. ožujka 2024. godine objavljuje

NATJEČAJ za prijem radnika na radno mjesto

DOMAR – rukovatelj postrojenja

  • jedan ( 1 ) izvršitelj/icana određeno radno vrijeme zamjena za bolovanje
  • UVJETI za radno mjesto:
  • srednja stručna sprema III. ili IV. stupanj obrazovanja ( električar, strojobravar ili slična zanimanja)
  • važeća vozačka dozvola B kategorija
  • stručni ispit za rukovatelja centralnog grijanja
  • utvrđena zdravstvena sposobnost

Na Natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola ( članak 13. stavak 2. Zakona o ravnopravnosti spolova ( NN br. 82/08, 69/17).

Kandidati uz prijavu (vlastoručno potpisana ) na natječaj prilažu:

  • životopis
  • preslika dokaza o stručnoj spremi
  • dokaz o državljanstvu
  • presliku vozačke dozvole
  • uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti specijalističke ordinacije medicine rada ( nakon izbora, a prije sklapanja ugovora o radu)
  • elektronički zapis (potvrda) o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje kao dokaz o radnom stažu, ne starije od mjesec dana od dana objave Natječaja
  • dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno čl. 25 Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju:

a) potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak ( čl. 25. stavak 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju )

b) potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak ( članak 25. stavak 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na druge kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom ( Narodne novine, broj 157/13, 152/14,39/18 i 32/20) dužni su uz prijavu na Natječaj, osim dokaza o ispunjavanju uvjeta iz Natječaja, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Sukladno odredbama Uredbe (EU)2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2018. godine o zaštiti pojedinaca u svezi s obradom osobnih podataka i slobodnog kretanja takvih podataka , svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Prijave za Natječaj s obveznom dokumentacijom dostavljaju se na adresu:

Dječji vrtić Konavle, Put od Cavtata 14. 20210 Cavtat s naznakom "Natječaj za radno mjesto odgojitelja, u roku od osam dana od dana objave natječaja.

Isprave i dokazi se prilažu u neovjerenoj preslici, a dokaze u izvorniku predloženi kandidat će priložiti prije sklapanja Ugovora o radu.

Prijavom na natječaj kandidati/kinje su izričito suglasni da Dječji vrtić Konavle može prikupljati , koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka, sve sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podatatka (EU) 2016/679 i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka ( NN br 42/18)

Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objave natječaja.

Natječaj je objavljen 26. ožujka 2024. i traje do 3. travnja 2024. godine i to je krajnji rok za podnošenje Prijava. Natječaj se objavljuje na mrežnoj stranici Dječje vrtića Konavle, oglasnoj ploči vrtića te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Prijave na Natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se neposredno ili poštom u zatvorenoj omotnici s naznakom "za natječaj „ domar rukovatelj postrojenja, na adresu: Dječji vrtić Konavle, Put od Cavtata 14., 20210 Cavtat

Nepravodobne, nepotpune, nepotpisane te prijave pristigle putem elektroničke pošte neće se razmatrati.

O rezultatima Natječaja kandidati će biti obaviješteni Javnom objavom odluke u zakonskom roku na mrežnim stranicama Dječjeg vrtića Konavle nakon čega će kandidati moći osobno preuzeti svoju dokumentaciju u Tajništvu Dječjeg vrtića Konavle , Put od Cavtata 14, 20210 Cavtat ili će im se dokumentacija na zahtjev vratiti poštom.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PREDŠKOLSKA USTANOVA DJEČJI VRTIĆ KONAVLE.

Instrucciones para solicitar:

Email: tajnicavrticikonavle.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2479389.

Ver las 77 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes ofertadas.