Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Conserjes > Domar - Ložač (m/ž)

DOMAR - LOŽAČ (M/Ž). Croacia

Oferta de trabajo en Croacia de Conserjes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Building and housekeeping supervisors › Building caretakers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. st. 2. i 3. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine br. 10/97, 107/07, 94/13, 98/19 i 57/22, 101/23) i članka 76. Statuta Dječjeg vrtića i jaslica Zlatarsko zlato Zlatar KLASA: 007-04-01/23-01, URBROJ: 2211-341-01/23-81, Upravno vijeće Dječjeg vrtića i jaslica Zlatarsko zlato na 15. sjednici održanoj 28.03.2024. godine raspisuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa

za radno mjesto DOMAR – LOŽAČ (M/Ž) - jedan (1) izvršitelj/ica na neodređeno, nepuno radno vrijeme

UVJETI:

  • prema Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97)
  • razina obrazovanja – SSS, tehničkog smjera
  • položen ispit „B“ kategorije
  • položen ispit za ložača centralnog grijanja
  • utvrđena zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta

    Uz prijavu na natječaj (vlastoručno potpisanu) potrebno je priložiti:

  1. životopis (vlastoručno potpisan)
  2. dokaz o državljanstvu
  3. dokaz o stručnoj spremi (preslika)
  4. dokaz o položenom ispitu za ložača (rukovatelja) centralnog grijanja
  5. dokaz o radnopravnom statusu – elektronički zapis, odnosno potvrdu o podacima evidentiranim umatičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje–ne stariji od dana objave natječaja
  6. uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko djelo iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine br. 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23) -ne starije od dana objavenatječaja
  7. uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak za neko djelo iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine br. 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23) - ne starije od dana objave natječaja
  8. potvrdu Hrvatskog zavoda za socijalni rad (prema mjestu stanovanja) dakandidatu nisu izrečene zaštitne mjere iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine br. 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23) – izdanu u svrhu zapošljavanja u dječjem vrtiću koja ne smije biti starija od datuma objave natječaja

Za prijavu na natječaj dovoljno je dostaviti preslike dokumenata (nije potrebno dostavljati originale niti ovjerene preslike jer se natječajna dokumentacija ne vraća). Kandidat koji bude izabran u obvezi je prije sklapanja ugovora o radu dostaviti dokaze o ispunjavanju uvjeta u izvorniku ili ovjerenom presliku.

U skladu sa Zakonom o ravnopravnosti spolova (Narodne novine broj 82/08 i 69/17) na natječaj se mogu javiti osobe oba spola koje ispunjavaju propisane uvjete. Izrazi koji se koriste u ovom natječaju, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednako na oba spola.

Kandidat koji ostvaruje prednost prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskoga rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17, 98/19 i 84/21) mora se pozvati na to pravo te priložiti potpunu dokumentaciju. Popis dokaza potrebnih za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskoga rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17, 98/19 i 84/21) nalaze se na linku: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf (kopirati link)

Kandidat koji ostvaruje prednost prema Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN br. 84/21) mora se pozvati na to pravo te priložiti potpunu dokumentaciju. Popis dokaza potrebnih za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju prema Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN br. 84/21) nalaze se na linku: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvari vanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-

%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf (kopirati link)

Kandidat koji ostvaruje prednost u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom mora se pozvati na to pravo i mora dostaviti dokaz. Kandidati koji temeljem ostalih propisa ostvaruju pravo prednosti, pod jednakim uvjetima, moraju se u molbi pozvati na to pravo i priložiti presliku originala javnih isprava na temelju kojih dokazuju pravo prednosti.

Podnošenjem prijave na natječaj za zapošljavanje kandidati daju svoju privolu za obradu dostavljenih podataka u svrhu odabira kandidata za zapošljavanje te privolu da se s natječajnom dokumentacijom postupa sukladno važećim aktima vrtića.

Kandidat prijavom na natječaj ujedno daje privolu da se njegovo ime i prezime, ukoliko bude odabran za zapošljavanje objavi na Oglasnoj ploči vrtića, web stranici vrtića te da se o istom obavijeste svi kandidati prijavljeni na natječaj.

Prijave s traženom dokumentacijom, dostaviti u zatvorenoj omotnici poštom ili osobno na adresu

Dječji vrtić i jaslice Zlatarsko zlato, Kralja Petra Krešimira 6, 49250 Zlatar

s naznakom

“ZA NATJEČAJ – DOMAR - LOŽAČ“

Nepotpune, nepravodobne i prijave primljene elektronskim putem neće se razmatrati. Dječji vrtić zadržava pravo provedbe intervjua i/ili testiranja kandidata o čemu će kandidati biti obaviješteni putem web stranice vrtića, a koje će provesti Povjerenstvo za provedbu ovog natječaja imenovano od strane ravnateljice. Odluku o zasnivanju radnog odnosa donosi Upravno vijeće Dječjeg vrtića i jaslica Zlatarsko zlato Zlatar.

O rezultatima provedenog natječaja kandidati će biti obaviješteni putem web stranice vrtića u roku od osam (8) dana od dana donošenja Odluke o izboru kandidata.

Po dostavljenoj obavijesti o izboru, a prije sklapanja ugovora o radu kandidat je dužan dostaviti dokaz o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta (uvjerenje). Nedostavljanje traženih isprava smatra se odustankom od prijema na navedeno mjesto.

Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objave natječaja. Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Dječjeg vrtića i jaslica Zlatarsko zlato Zlatar, dana 29.03.2024., a rok za podnošenje prijava traje do 06.04.2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Dječji vrtić i jaslice Zlatarsko zlato.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: KRALJA PETRA KREŠIMIRA 6, 49250 ZLATAR

Zamolba: na adresu navedenu u tekstu NATJEČAJA

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2481388.

Ver las 76 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes ofertadas.