Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Conserjes > Domar/ložač M/ž

DOMAR/LOŽAČ M/Ž. Croacia

Oferta de empleo en Croacia de Conserjes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Building and housekeeping supervisors › Building caretakers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka. 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (“Narodne novine” broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19 57/22,101/23, dalje u tekstu: Zakon o predškolskom odgoju i obrazovanju) i Odluke Upravnog vijeća od 21.02.2024. godine Upravno vijeće Dječjeg vrtića „Radost“ Zadar, raspisuje

N A T J E Č A J

za obavljanje poslova na radnom mjestu

- DOMAR - LOŽAČ

  1. jedan(1) izvršitelj/ica na neodređeno puno radno vrijeme

Za domara – ložača dječjeg vrtića može biti imenovana osoba koja ispunjava sljedeće uvjete:

1. prema člancima 24., 25. i 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine, broj 10/97, 107/07, 94/13,98/19,57/22 i 101/23,) , članku 8. stavku 6. Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (Narodne novine, broj 133/97) te članku 24. Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu Dječjeg vrtića „Radost“ Zadar:

- SSS ili KV radnik – električar, vodoinstalater, bravar ili slično

- položen ispit za ložača centralnog grijanja( uz obvezu polaganja ispita u roku 9 mjeseci od dana zasnivanja radnog odnosa)

- vozački ispit „B“ kategorije

Uz vlastoručno potpisanu prijavu za natječaj sa naznakom radnog mjesta na koje se prijavljuju kandidati trebaju priložiti sljedeću dokumentaciju:

- životopis,

- dokaz o državljanstvu(osobna iskaznica, putovnica ili domovnica...)

- dokaz o vrsti i stupnju stručne spreme (svjedodžba),

- preslika dokaza o položenom ispitu za ložača centralnog grijanja ili uz obvezu polaganja ispita u roku 9 mjeseci od dana zasnivanja radnog odnosa

- preslika vozačke dozvole,

- dokaze o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno članku

25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (ne stariji od 6 mjeseci)

  1. potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (članak 25. stavak 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju
  2. potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (članak 25. stavak 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju
  3. potvrda nadležnog područnog ureda Hrvatskog zavoda za socijalni rad, sukladno čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, da osobi nije izrečena mjera za zaštitu dobrobiti djeteta sukladno posebnom propisu,

  • dokaz o radnom iskustvu :

  1. elekronički zapis o radnopravnom statusu- ispis iz evidencije Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (ne stariji od mjesec dana)

Na natječaj se mogu prijaviti kandidati oba spola.

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima, dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osoba koja može ostvariti pravo prednosti:

– sukladno čl. 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/2017, 98/2019, 84/2021), uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju nalaze se na poveznici:

– sukladno čl. 47. – 50. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine br. 84/2021), uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

– sukladno čl. 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine br. 33/1992, 57/1992, 77/1992, 27/1993, 58/1993, 2/1994, 76/1994, 108/1995, 108/1996, 82/2001, 94/2001, 103/2003, 148/2013, 98/2019), uz prijavu na natječaj dužna je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo to pravo te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca;

– sukladno čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine br. 157/2013, 152/2014, 39/2018, 32/2020), uz prijavu na natječaj dužna je osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja natječaja.

Prijave na natječaj s obveznom dokumentacijom dostavljaju se na adresu: Dječji vrtić «Radost», Bartola Kašića 3/I, 23000 Zadar s naznakom: «za natječaj».

Zakašnjele prijave kao i prijave s nepotpunom dokumentacijom neće se razmatrati.

Za kandidate prijavljene na javni natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete provest će se razgovor. O vremenu i mjestu održavanja razgovora kandidati će biti obaviješteni telefonskim putem.

O rezultatima natječajnog postupka kandidati će biti obaviješteni na web stranicama Dječjeg vrtića „Radost“ https://radost-zadar.hr/, te će se objavom rezultata natječaja smatrati da su svi kandidati obaviješteni i neće biti pojedinačno pisano obaviješteni.

Kandidati dokumente dostavljaju isključivo u neovjerenim preslikama i ne vraćaju se.

Izabrani kandidat bit će pozvan u primjerenom roku, a prije sklapanja ugovora o radu, dostaviti izvornike svih drugih dokaza o ispunjavanju formalnih uvjeta iz natječaja na uvid. Nedostavljanje traženih isprava smatra se odustankom od prijema na navedeno radno mjesto.

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine te Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (Narodne novine broj 42/18) prijavom na natječaj smatra se da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka iz natječajne dokumentacije, a koja će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Natječaj je objavljen objavljen na mrežnim stranicima i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnim pločama Dječjeg vrtića „Radost“ dana 22.02.2024. godine.

Natječaj traje od 22.02.2024. do 01.03.2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Dječji vrtić Radost.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: BARTOLA KAŠIĆA 3/I,23000 ZADAR

Zamolba: BARTOLA KAŠIĆA 3/I,23000 ZADAR

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2460106.

Ver las 80 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes ofertadas.