Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Conserjes > Domar/domarka

DOMAR/DOMARKA. Croacia

Vacantes en Croacia de Conserjes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Building and housekeeping supervisors › Building caretakers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka. 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (“Narodne novine” broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23.), članka 50. Statuta Dječjeg vrtića Ogledalce Ernestinovo i Odluke Upravnog vijeća od 22. siječnja 2024. godine, Upravno vijeće, objavljuje

N A T J E Č A J

za prijem radnika na radno mjesto

DOMAR – 1 izvršitelj/ica na puno (40 sati tjedno), određeno radno vrijeme

UVJETI: prema članku 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22), Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97) i Pravilniku o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Vrtića;

  • SSS, KV, strojobravarskog, bravarskog, stolarskog, električarskog, elektromehaničarskog, kovinotokarskog, vodoinstalaterskog usmjerenja ili slično
  • vozačka dozvola ‘’B’’ kategorije

    Poslove domara u dječjem vrtiću ne može obavljati osoba za čiji rad u dječjem vrtiću postoje zapreke iz čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 1z vlastoručno potpisanu zamolbu potrebno je priložiti sljedeće dokumente u preslici:

  • životopis
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika),
  • dokaz o vozačkom ispitu ''B'' kategorije (preslika)
  • dokaz o državljanstvu (preslika),
  • Potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ili elektronički zapis o radnopravnom statusu, ne starija od dana objave natječaja,
  • Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela navedenih u članku 25. stavku 1. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07, 94/13, 98/19, 57/22), ne starije od dana objave natječaja,
  • Uvjerenje Prekršajnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak za djela navedena u čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i naobrazbi (10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22), ne starije od dana objave natječaja
  • Potvrda nadležnog Centra za socijalnu skrb da kandidat nema izrečenu mjeru za zaštitu dobrobiti djeteta iz članka 25. stavka 10. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju.

    Za oglašeno radno mjesto mogu se prijaviti osobe oba spola koje ispunjavaju propisane uvjete.

    Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21) uz prijavu na natječaj dužni su priložiti, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici:

    Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/ 13, 152/ 14, 39/18, 32/20) uz prijavu na natječaj dužni su, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

    Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju iz članka 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 02/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), uz ostale dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, dužni su priložiti i odgovarajuće dokaze o ostvarivanju prava prednosti, kao i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca.

    Da bi kandidat ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, osoba iz članka 48. stavaka 1. – 2. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine, broj 84/21) koji u trenutku podnošenja prijave ispunjava uvjete za ostvarivanje toga prava dužni su uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja te ovisno o kategoriji koja se poziva na prednost pri zapošljavanju priložiti sve potrebne dokaze dostupne na poveznici ministarstva hrvatskih branitelja (https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843).

    Kandidatom prijavljenim na natječaj smatrat će se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu sa svim prilozima te ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

    Kandidati koji podnesu pravovremenu i urednu prijavu i ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja mogu biti pozvani na testiranje, razgovor i/ili pisanu provjeru znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta.

    Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati. Do donošenja odluke o izboru, natječaj može biti poništen.

    Prijavom na natječaj kandidati, u skladu sa Uredbom EU 20167679 Europskog parlamenta i Vijeća od 17.04.2016. te Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (NN 42/18), daju privolu za prikupljanje i obradu podataka iz natječajne dokumentacije, a sve za svrhu provedbe natječajnog postupka i rezultata natječaja.

    Rok za podnošenje prijava je 15 dana od dana objavljivanja natječaja.

    Prijave s traženom dokumentacijom, u zatvorenoj omotnici s naznakom “ZA NATJEČAJ- DOMAR“, potrebno je dostaviti poštom ili na adresu Dječji vrtić Ogledalce Ernestinovo, Školska 4 , 31215 Ernestinovo.Nepotpune i/ili nepravovremene prijave neće se razmatrati. Prijave dostaviti poštom u roku od 15 dana od dana objave natječaja.Svi kandidati koji zadovoljavaju formalne uvjete natječaja, bit će pozvani na testiranje koje će provoditi Povjerenstvo Dječjeg vrtića Ogledalce Ernestinovo. Nakon provedenog testiranja provest će se intervju sa kandidatima.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: DV OGLEDALCE.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Školska 4, 31215 Ernestinovo

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2471621.

Ver las 77 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes ofertadas.