Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Oficinistas generales > Djeltanik / Djelatnica U Rent A Caru - Split Zračna Luka

DJELTANIK / DJELATNICA U RENT A CARU - SPLIT ZRAČNA LUKA

Ofertas de trabajo de Oficinistas generales en Croacia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

- Kontakt s postojećim i novim klijentima

- Priprema vozila za najam

- Iznajmljivanje vozila / Preuzimanje vozila i evidencija aktivnosti najma kroz aplikaciju koja podržava poslovanje, te izrađuje potrebnu dokumentaciju

- Vršenje naplate po ugovorima o najmu vozila

- Poslovni odnos sa korisnicima usluga vodi prema uputama voditelja poslovnice

- Kontrola vozila

- Prihvat i upravljanje rezervacijama

- Prodaja dodatnih rent a car usluga

- Održavanje stanja i ispravnosti vozila na primjerenoj razini

- Programsko vođenje zaduženih vozila

- Voditi brigu o urednosti poslovnice i izgledu

UVJETI:

- Vozačka dozvola B kategorije ( min. 1 godina iskustva )

- Poznavanje osnove engleskog jezika ( prednost poznavanje više jezika )

- Poznavanje rada na računalu ( Word, Excel, Internet )

- Prethodno iskustvo rada u rent a car-u je prednost, ali nije uvjet

NUDIMO:

- Stalni radni odnos

- Probni rok.

LOKACIJA:

Split Zračna Luka

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: TASLAK TRADE, d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: xlrentacarposaooutlook.com

NajavaMobitel: 091 2262055

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2458895.

Ver las 262 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.