Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Electrotécnicos > Dispečer/ka - Organizator/ica U Sustavu Pružanja Usluga Garancija Mobilnosti I Usluga Podrške Korisnicima Poslovnog Partnera

Ofertas de trabajo de Electrotécnicos en Croacia

Dispečer/ka - Organizator/ica U Sustavu Pružanja Usluga Garancija Mobilnosti I Usluga Podrške Korisnicima Poslovnog Partnera

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Electrical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

U radni odnos na određeno vrijeme od šest mjeseci na radno mjesto Dispečer - organizator u sustavu pružanja usluga garancija mobilnosti i usluga podrške korisnicima poslovnog partnera (m/ž), kontaktni centar, prima se jedan izvršitelj s mjestom rada u Zagrebu, s mogućnošću zaposlenja na neodređeno vrijeme.

  1. Glavni zadaci i obaveze:

  • komunikacija s korisnicima i poslovnim partnerima,
  • rad u dinamičnom okruženju u sklopu kontaktnog centra,
  • pripremanje i distribucija raznih vrsta izvještaja vezanih uz izvršene usluge,
  • ažuriranje baze podataka,
  • pripremanje prijedloga za optimizaciju poslovnih procesa u kontaktnom centru.

2. Uvjeti za radno mjesto Dispečer - organizator u sustavu pružanja usluga garancija mobilnosti i usluga podrške korisnicima poslovnog partnera:

  • VŠS/SSS (tehničkog ili ekonomskog smjera, gimnazija);
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, a dodatna prednost je znanje njemačkog ili talijanskog jezika;
  • rad na računalu (aktivno korištenje Microsoft Office aplikacija, rad u Windows operativnom sustavu, internet);
  • najmanje jedna godina radnog iskustva (prednost je na istim ili sličnim poslovima).

Zainteresirani kandidati uz pisanu prijavu na natječaj obvezni su dostaviti i sljedeće dokumente:

  • presliku osobne iskaznice,
  • presliku dokumenta o završenoj stručnoj spremi, izvornik na uvid (po zahtjevu),
  • dokaz o ispunjavanju uvjeta radnog iskustva (potvrda HZMO o ispunjavanju uvjeta radnog iskustva ili preporuka poslodavca kod kojeg je kandidat obavljao predmetne poslove, s navedenim periodom obavljanja istih).

3. Ovaj natječaj objavljuje se na portalu „Mojposao.net“ i putem komunikacijskih kanala Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Zainteresirani kandidati za radno mjesto Dispečer - organizator u sustavu pružanja usluga garancija mobilnosti i usluga podrške korisnicima poslovnog partnera prijavu na natječaj sa životopisom i dokazima o ispunjavanju natječajnih uvjeta s naznakom „ZA NAJTEČAJ - Dispečer - organizator u sustavu pružanja usluga garancija mobilnosti i usluga podrške korisnicima poslovnog partnera“, trebaju dostaviti u zatvorenoj omotnici najkasnije do 16.02.2024. do 15.00 sati zaključno, na adresu: HAK-USLUGE d.o.o., Vinkovačka 3, 44320 Kutina, putem pošte ili putem linka na prijavu na portalu MojPosao.

Nepravovremene ili nepotpune prijave na natječaj odnosno prijave kandidata koji ne ispunjavaju propisane uvjete ili uz svoju prijavu nisu dostavili zatražene dokumente i dokaze da ispunjavaju uvjete iz natječaja, kao i prijave kandidata koji nisu dostavili sve zatražene podatke iz ovoga natječaja, neće se razmatrati.

4. Intervju i testiranje kandidata

Kandidate koji ispunjavaju uvjete natječaja biti će pozvani na testiranje i razgovor (intervju).

Povjerenstvo za odabir utvrdit će popis kandidata koji ispunjavaju formalne uvjete propisane ovim javnim natječajem i koji mogu pristupiti testiranju, a za osobe prijavljene na natječaj koje ne pristupe testiranju na koje će biti pozvane telefonskim putem ili u pisanom obliku, smatrat će se da su povukle prijavu na javni natječaj i više se ne smatraju kandidatima.

5. Obavijest o rezltatima izbora

O rezultatima izbora provedenog po ovome natječaju, kandidati će biti obaviješteni elektroničkom poštom ili pisanim putem na adresu koju su naznačili u svojoj prijavi na natječaj, najkasnije osam dana po provedenom odabiru kandidata.

HAK-USLUGE d.o.o. pridržavaju pravo odbiti sve prijave na natječaj u razdoblju prije njihova prihvaćanja ili eventualnog poništenja natječaja, bez daljnje odgovornosti prema prijavljenim kandidatima. HAK-USLUGE d.o.o. ne snose troškove nastale u vezi sa sudjelovanjem kandidata u postupku provedbe natječaja.

6. Što nudimo

  • uz stimulativna primanja i službeni mobitel, nudimo božićnicu, uskrsnicu, regres i ostale prigodne nagrade.

HAK-USLUGE d.o.o.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: HAK - USLUGE d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

NajavaTelefon: 044 691060

Zamolba: Kutina, Vinkovačka 3

Email: hak-uslugehak.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2449677.

Ver las 61 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos ofertadas.