Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > responsable de grupos de interés especial > Direktor Veterinarske Zbornice Slovenije (vzbsi) - M/ž

Oferta de trabajo en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de responsable de grupos de interés especial

Direktor Veterinarske Zbornice Slovenije (vzbsi) - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Dirigentes de organizaciones que presentan un interés especial › responsable de grupos de interés especial.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke › Zakonodajalci/zakonodajalke in visoki uradniki/visoke uradnice › Visoki uradniki/visoke uradnice interesnih organizacij.

Descripción de la oferta de trabajo:

PREDSEDNIK ZBORNICE, poskusno delo , Določen čas  oz. do vrnitve začasno odsotnega direktorja zbornice nazaj na delo, polni delovni čas, 40, VODENJE UPRAVE ZBORNICE TER IZVAJANJE OPERATIVNIH IN IZVRŠILNIH NALOG ZA ZBORNICO, VODENJE FINANČNEGA POSLOVANJA IN KADROVSKE POLITIKE, SKRB ZA NEMOTENO DELOVANJE IN ORGANIZACIJO UPRAVE, IZVAJANJE SKLEPOV, PRIPRAVA GRADIV, PREDLOGOV IN POROČIL, KOORDINACIJA DELA ORGANOV, SODELOVANJE S PREDSEDNIKOM ZBORNICE, Z UPRAVNIM ODBOROM IN NADZORNIM ODBOROM ZBORNICE, PREDSTAVLJANJE IN ZASTOPANJE ZBORNICE, ODLOČANJE O UPRAVNIH STVAREH., Obvezno izpolnjevanje pogojev za vodenje in odločanje v splošnem upravnem postopku, opravljen preizkus strokovne usposobljenosti za dejanja v upravnem postopku v skladu s predpisom o izobrazbi in strokovnem izpitu za vodenje in odločanje v upravnem postopku, vodstvene in organizacijske sposobnosti, najmanj pet let delovnih izkušenj zlasti s področja vodenja, aktivno znanje vsaj enega od proceduralnih jezikov EU.

Kandidati naj prijavo z obveznimi dokazili o izpolnjevanju pogojev, kratkim življenjepisom, opisom dosedanjih izkušenj, vizijo upravljanja z VZbSi in e - naslovom (tudi za namen obveščanja o izbiri), posredujejo do dne 24.02.2024 na naslov: Veterinarska zbornica Slovenije, Cesta 24. junija 25, 1231 Ljubljana, »Razpis – direktor - ne odpiraj«.

Vloge, prispele po razpisanem roku, ne bodo upoštevane.

Izbran kandidat bo imenovan za direktorja za določen čas iz razloga nadomeščanja začasno odsotnega direktorja.

Delovno razmerje bo sklenjeno s polnim delovnim časom za določen čas do vrnitve začasno odsotnega direktorja nazaj na delo.

Izbrani kandidat bo opravljal delo na lokaciji: Uprava VZbSi.

Delodajalec bo v osmih dneh po zaključenem postopku izbire pisno obvestil neizbranega kandidata o tem, da ni bil izbran.

Vse ostale podrobnosti so razvidne iz objave v Uradnem Listu RS z dne 09.02.2024.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1241 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: VETERINARSKA ZBORNICA SLOVENIJE, Cesta 24. junija 25 , 1231 LJUBLJANA - ČRNUČE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KOVAČ BLAŽ
Contact Phone: 01 563 26 70
Contact Email: blaz.kovacvzb.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE17007.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Dirigentes de organizaciones que presentan un interés especial › responsable de grupos de interés especial ofertadas.