Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > director de política turística/directora de política turística > Direktor Javnega Zavoda Za Turizem Nova Gorica In Vipavska Dolina - M/ž

DIREKTOR JAVNEGA ZAVODA ZA TURIZEM NOVA GORICA IN VIPAVSKA DOLINA - M/Ž

Trabajo de director de política turística/directora de política turística en Eslovenia (Goriška)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de políticas y planificación › responsable de políticas › director de política turística/directora de política turística.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke › Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe › Menedžerji/menedžerke za splošne zadeve in planiranje.

Descripción de la oferta de trabajo:

DIREKTOR ZAVODA ZA TURIZEM, poskusno delo , Določen čas, 60 mesecev, polni delovni čas, 40, ORGANIZIRA IN VODI DELO IN POSLOVANJE ZAVODA, PREDSTAVLJA IN ZASTOPA ZAVOD,  ODGOVARJA ZA ZAKONITOST IN STROKOVNOST DELA TER POSLOVANJA ZAVODA, VODI STROKOVNI SVET ZAVODA, SPREJEMA SPLOŠNE AKTE, KI SO DOLOČENI S PREDPISI ALI S STATUTOM ZAVODA IN ZA KATERE NI PRISTOJEN SVET ZAVODA TER ZAGOTAVLJA PRIPRAVO AKTOV, KI JIH SPREJEMA SVET ZAVODA SVETU SOUSTANOVITELJIC, SOUSTANOVITELJICAM IN SVETU ZAVODA O ZADEVAH, KI LAHKO  VPLIVAJO NA DELOVANJE ZAVODA,  PRIPRAVLJA LETNI PROGRAM DELA ZAVODA IN FINANČNI NAČRT,  PRIPRAVLJA LETNA POROČILA O DELU IN POSLOVANJU ZAVODA,  OPRAVLJA DRUGA DELA IN NALOGE POVEZANA Z VODENJEM ZAVODA, KOT JIH OPREDELJUJEJO OPIS DELOVNEGA MESTA, STATUT ZAVODA IN ODLOK O USTANOVITVI ZAVODA.

Kandidati pošljejo prijave z zahtevanimi dokazili, izjavami in programom na naslov: Zavod za turizem Nova Gorica in Vipavska dolina, Trg Edvarda Kardelja 1, 5000 Nova Gorica s pripisom: "Za razpis za direktorja". Za pravočasno prijavo se šteje prijava poslana po navadni pošti v danem roku oziroma priporočeno, pri čemer se kot pravočasna upošteva datum oddaje priporočene pošiljke na zadnji dan prijavnega roka., ima dokončano najmanj  visokošolsko izobrazbo ali izobrazbo prve bolonjske stopnje,  ima najmanj 5 let delovnih izkušenj na vodstvenih delovnih mestih,  strokovno pozna področje dela zavoda, o čemer se presoja na podlagi predloženega programa dela,  izkazuje znanje slovenskega jezika na visoki ravni in znanje ali angleškega ali nemškega ali italijanskega jezika na višji ravni,  ima znanje uporabe osebnega računalnika in osnovnih računalniških programov, interneta, e-pošta, elektronskega poslovanja in poznavanje področja družbenih omrežij, je državljan Republike Slovenije, ni bil pravnomočno obsojen zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti, niti ni bil obsojen zaradi drugega kaznivega dejanja na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, zoper njega ni vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti, izpolnjuje ostale pogoje v skladu s predpisi, ki urejajo delovanje zavoda, predloži program razvoja zavoda za mandatno obdobje ter življenjepis z opisi del in nalog, ki jih je doslej opravljal, izkazuje znanje slovenskega jezika na visoki ravni in znanje ali angleškega ali nemškega ali italijanskega jezika na višji ravni.  Podrobne informacije so dostopne na strani Javnega zavoda za turizem Nova Gorica in Vipavska dolina ter spletnih straneh občin Nova Gorica, Ajdovščina in Renče - Vogrsko. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 189 ofertas de trabajo en "Goriška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: JAVNI ZAVOD ZA TURIZEM NOVA GORICA IN VIPAVSKA DOLINA, Trg Edvarda Kardelja 1 , 5000 NOVA GORICA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ČESNIK IGOR
Contact Phone: 031 628622
Contact Email: i.cesnikgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE82021.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de políticas y planificación › responsable de políticas › director de política turística/directora de política turística ofertadas.