Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > ayudante de cocina > Delilec Blagajnik – škofja Loka - M/ž

DELILEC BLAGAJNIK – ŠKOFJA LOKA - M/Ž. Gorenjska

Oferta de ayudante de cocina en Gorenjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina › ayudante de cocina.

Traducción de la profesión: Poklici za preprosta dela › Pomočniki/pomočnice za pripravo hrane › Pomočniki/pomočnice za pripravo hrane › Kuhinjski pomočniki/kuhinjske pomočnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

KUHINJSKI POMOČNIK (NE NA DOMU), poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40, DELJENJE HRANE V RESTAVRACIJI IN DELO NA BLAGAJNI,

PRIPRAVA SESTAVIN ZA KUHANJE (TERMIČNA IN MEHANSKA OBDELAVA),

OPRAVLJANJE KUHARSKIH DEL PO NAVODILIH,

POMOČ PRI DISTRIBUCIJI HRANE,

POMIVANJE IN ČIŠČENJE KUHINJE IN RESTAVRACIJE,

TRANSPORT HRANE IN INVENTARJA MED LOKACIJAMI PODJETJA, PRIČAKUJEMO: končana OŠ, PK kuharski pomočnik ali druga ustrezna izobrazba, izkušnje v kuhinji so zaželene, obvezno vozniško dovoljenje B kategorije, pogovorno znanje slovenskega jezika, komunikativnost, veselje do dela z ljudmi,

odgovornost, zanesljivost in natančnost, poznavanje administrativnih del, pozitiven odnos do dela, poznavanje in prodaja hrane (lahko delikatesa), delo z gosti (gostinska ali trgovska smer), poznavanje osnov računalnika. NUDIMO: redno zaposlitev za določen čas, možnost zaposlitve za nedoločen čas, delo v uspešnem podjetju, prijetno delovno okolje in dobre delovne pogoje, strokovno izpolnjevanje in karierni razvoj, dodatna izobraževanja,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 297 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ESPADA, kadrovsko svetovanje, d.o.o., Ljubljanska cesta 13 D, 1236 TRZIN.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: DAVIDOVA PETRANKA
Contact Phone: 031 767 674
Contact Email: petrankaespada.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PD75194.

Ver las 434 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina › ayudante de cocina ofertadas.