Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > tornero/ tornera > Cnc-koneistaja, Björnsteel Oy, Teuva

CNC-Koneistaja, BJÖRNSTEEL OY, Teuva. Etelä-Pohjanmaa

Vacante en Etelä-Pohjanmaa (Finlandia) de tornero/ tornera

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Sepät, työkaluntekijät ja koneenasettajat › Koneenasettajat ja koneistajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme osaavaa ja ohjelmointitaitoista

CNC-KONEISTAJAA

yritykseemme, joka on tunnettu laadustaan, hyvästä työilmapiiristä, ja siitä, että työntekijöistä huolehditaan ja heitä arvostetaan. Työssä on mahdollisuus pitkäaikaiseen työsuhteeseen.

Työ alkaa sopimuksen mukaan niin pian kuin mahdollista. Työ on nyt yksivuorotyötä, mutta mahdollista siirtyä kaksivuorotyöhön.

Työssä tehdään erilaisia metalliosia CNC jyrsimellä omd-ohjauksella, jossa ohjelmoidaan käsin ja stimuloidaan wincamilla. Koneet ovat Hartword pro-1000 ja  Feeler vm40 Sa Fanuc. CNC-sorvi on Takang TNC630Nx1500 ja ohjelmointi sorvin omalla avusteisella ohjelmalla fagon 8060 ohjauksella.

Työssä tarvitset hyvää osaamista ja työkokemusta CNC-koneistuksesta.

Hakijalta toivomme lisäksi, että olet oma-aloitteinen ja hyvä tiimityöntekijä.

Mikäli kiinnostuit ja koet olevasi etsimämme henkilö, jätäthän hakemuksesi mahdollisimman pian! Paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

Yhteydenotot ja hakemukset:

Sievi-Korte Eija, Puh: 0500 368511, bjornibjornsteel.com

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Pohjanmaa.

Ver 109 ofertas de trabajo en "Etelä-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: BJÖRNSTEEL OY.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:c1340182-2e59-41c0-b786-fc57c92be46b.

Ver las 100 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera ofertadas.