Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Asistent Z Doktoratom Na Katedri Za Organsko Kemijo (delo Na Projektih Z Industrijo) - M/ž

Oferta de trabajo en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Asistent Z Doktoratom Na Katedri Za Organsko Kemijo (delo Na Projektih Z Industrijo) - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

KEMIKI, poskusno delo 3 mesece, Določen čas  oz. do 31.12.2024, polni delovni čas, 40, - ZNANSTVENORAZISKOVALNO DELO,

- ORGANIZIRANJE, USKLAJEVANJE, NAČRTOVANJE IN SPREMLJANJE DELA PRI RAZISKOVALNI DEJAVNOSTI (V OKVIRU RAZISKOVALNE SKUPINE),

- POVEZOVANJE RAZISKOVALNE DEJAVNOSTI Z DRUGIMI RAZISKOVALNIMI INSTITUCIJAMI,

- SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU RAZISKOVALNIH PROGRAMOV IN SODELOVANJE PRI DODIPLOMSKEM IN PODIPLOMSKEM ŠTUDIJU,

- STROKOVNO SODELOVANJE Z NAROČNIKI RAZISKOVALNIH NALOG,

- PRIPRAVLJANJE POROČIL IN ELABORATOV O RAZISKAVI,

- SKRB ZA VARNO IN ZDRAVO DELO DELAVCEV IN ŠTUDENTOV ENOTE, ZA USTREZNO IZOBRAŽEVANJE IN POUČENOST OSEB KI PRIHAJAJO V STIK Z NEVARNIMI SNOVMI, UPORABI OSEBNE VAROVALNE OPREME IN DRUGIH VARNOSTNIH UKREPIH,

- OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG, KI VSEBINSKO SODIJO V ŠIRŠE STROKOVNO PODROČJE DELOVNEGA MESTA

, - inovativnost, sposobnost za timsko delo, komunikativnost, organizacijske sposobnosti - znanje enega svetovnega jezika (angleščina je navedena primeroma), znanje za uporabo računalniških programov: - Veljaven habilitacijski naziv - asistent ali asistent-raziskovalec; zaposleni mora ta pogoj izpolniti najkasneje v roku štirih (4) mesecev od datuma nastopa dela - na razpis se lahko prijavijo kandidati, ki ob prijavi izpolnjujejo pogoje za izvolitev v naziv,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1230 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 1 años.

Empleador: UNIVERZA V LJUBLJANI, FAKULTETA ZA KEMIJO IN KEMIJSKO TEHNOLOGIJO, Večna pot 113 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PEČNIK PRIMOŽ
Contact Phone: 01 479 84 18
Contact Email: ksfkkt.uni-lj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE56393.