Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Oficinistas generales > Administrator/ica

Contratación en Croacia de Oficinistas generales

Administrator/ica

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Općinsko društva Crvenog križa Gvozd raspisuje

NATJEČAJ za prijem u radni odnos na određeno vrijeme za radno mjesto Administrator/ica.

Naziv radnog mjesta. Administrator/ica - 1 izvršitelj

Vrsta zaposlenja: radni odnos na određeno vrijeme, s mogućnošću zaposlenja na neodređeno

Radno vrijeme: puno radno vrijeme (8 sati)

Mjesto rada: Vrginmost

Opis poslova: - administrativni poslovi i drugi srodni poslovi

Uvjeti za prijam u radni odnos:

- završena srednja škola

- poznavanje rada na računalu (Operativni sustav Microsoft Windows, MS Office, Internet, društvene mreže)

- najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

- organizacijske i komunikacijske vještine.

Dokumentacija koju je potrebno dostaviti poslodavcu uz prijavu:

- zamolba

- životopis

- preslika dokaza o završenom obrazovanju

- preslika osobne iskaznice

- uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci)

- vozačka dozvola B kategorije (preslika)

- dokaz o poznavanju rada na računalu (potvrda, svjedodžba, izjava koju nije potrebno ovjeravati i sl.)

- dokaz o ukupnom radnom iskustvu (e-radna knjižica)

Dokumentacija se dostavlja poštom (preporučeno) u zatvorenoj omotnici koja na prednjoj strani mora sadržavati naznaku "NE OTVARATI - PRIJAVA NA OGLAS" na adresu poslodavca:

Hrvatski Crveni križ - Općinsko društvo Crvenog križa Gvozd

Trg dr. Franje Tuđmana 1

44 410 Vrginmost

Na zadnjoj strani omotnice potrebno je napisati ime i prezime, te adresu pošiljatelja. Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u ovom natječaju. Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj. U prijavi na oglas potrebno je navesti osobne podatke podnositelja prijave (ime i prezime, datum i mjesto rođenja, adresa stanovanja, kontakt - broj telefona/mobitela I e-mail adresu). Prijavu je potrebno vlastoručno potpisati. Kandidati prijavom na Oglas pristaju da Općinsko društvo Crvenog križa Gvozd prikupljene podatke na temelju ovog Oglasa obrađuje u svrhu provedbe Oglasa od strane osoba za provedbu oglasa i da ih povratno kontaktira. Poslodavac zadržava pravo poništenja natječaja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: HRVATSKI CRVENI KRIŽ-OPĆINSKO DRUŠTVO CRVENOG KRIŽ.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Trg dr. Franje Tuđmana 1, 44 410 Vrginmost

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2461525.

Ver las 262 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.