Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Oficinistas generales > Administrator/ica U Proizvodnji

ADMINISTRATOR/ICA U PROIZVODNJI. Croacia

Contratación de Oficinistas generales en Croacia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  • lansiranje/printanje/knjiženje i arhiviranje radnih naloga redovne proizvodnje,
  • lansiranje/printanje/knjiženje i arhiviranje dokumenata uslužne proizvodnje,
  • međuskladištenje robe između pogona, te centralnog skladište i pogona,
  • izrada certifikata i naljepnica za pakiranje gotovih proizvoda i poluproizvoda,
  • izrada i korigiranje sastavnica i tehnologija,
  • dodavanje novih elemenata i ažuriranje istih u konfiguratoru,
  • kontrola evidencije radnog vremena djelatnika pogona i upis u listu na dnevnoj bazi,
  • knjiženje/praćenje usluga izrada po mjeri i vanjskih usluga/dorade,
  • praćenje zaliha po skladištima,
  • izrada zapisnika o nesukladnosti,
  • komunikacija između pogona o stanju poluproizvoda,
  • mentoriranje novih djelatnika u administraciji,
  • kontrola knjiženja i realizacije utrošaka po radnom nalozima,
  • izrada kalkulacija za vlastite proizvode i CSTM proizvode,
  • sudjelovanje u izradi, kontroli i upisu inventure,
  • izrada inventurnih viškova/manjkova na skladištu pogona.

Uvjeti:

  • stručna sprema: SSS, VŠS, VSS
  • iskustvo u istim ili sličnim poslovima.

Poželjne kvalifikacije:

  • preciznost i orijentacija na detalje,
  • fleksibilnost,
  • visoka razina energije,
  • sposobnost rada pod pritiskom i rokovima,
  • odlične organizacijske sposobnosti,
  • orijentiranost na postizanje ciljeva i rješavanje problema.

Vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:

  • plaćen prijevoz,
  • naknadu za topli obrok,
  • prigodne i godišnje nagrade,
  • vanjska školovanja i edukacije,
  • interna školovanja među odjelima,
  • priliku za profesionalni razvoj i napredovanje,
  • rad u mladom i dinamičnom timu,
  • dodatke i nagrade za inovacije, prijedloge za poboljšanja proizvodnog procesa,
  • rad u novom, urednom i ugodnom pogonu.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: PROSTORIA d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: posaoprostoria.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2474340.

Ver las 253 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.