Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > čistač/čistačica

ČISTAČ/ČISTAČICA. Croacia

Vacantes en Croacia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Poslodavac: Ruralni poduzetnički inkubator Krka Kistanje d.o.o.

Mjesto rada: Ruralni poduzetnički inkubator Krka Kistanje d.o.o. i Kušaonica – caffe bar Dobra spiza, Kistanje

Vrsta zaposlenja: Rad na određeno vrijeme, uz obavezni probni rok od mjesec dan;

Radno vrijeme: Pola radnog vremena s mogućnošću povećanja na puno radno vrijeme

Način rada: 1 smjena

Naknada za prijevoz: ne

Natječaj vrijedi od: 09.5.2024.

Natječaj vrijedi do: 15.5.2024.

Uvjeti:

Razina obrazovanja: Završena osnovna škola

Opis poslova: Održavanje čistoće i higijene dva objekata: Inkubatora i kušaonice, uključujući i druge pomoćne poslovi u održavanju čistoće.

Odgovornost, i profesionalan pristup poslu, samostalnost u radu i vođenju poslova, poduzetnost i samoinicijativnost

Uz prijavu, kandidati su dužni priložiti: životopis, preslika svjedodžbe, dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika osobne iskaznice, putovnice ili domovnice), uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak (koje nije starije od 6 mjeseci).

Način dostave: osobno ili poštom na adresu Ruralni poduzetnički inkubator Krka Kistanje, Franje Tuđmana 106A, 22305 Kistanje, uz naznaku „za natječaj-ne otvaraj“ ili putem maila: inkubator.krka.kistanjegmail.com

Rok dostave: 15. svibnja 2024.

Kontakt: mobitel: 0916057005

Broj traženih radnika: 1

Ruralni poduzetnički inkubator Krka Kistanje d.o.o.

Direktorica Branka Ivanović

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: RURALNI PODUZETNIČKI INKUBATOR KRKA KISTANJE d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Franje Tuđmana 106A

Zamolba: Franje Tuđmana 106A

NajavaMobitel: 091 6057005

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2503032.

Ver las 403 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.