Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Tenedores de libros > Voditelj/voditeljica Kategorije Uredskog I školskog Asortimana

VODITELJ/VODITELJICA KATEGORIJE UREDSKOG I ŠKOLSKOG ASORTIMANA

Ofertas de trabajo de Tenedores de libros en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Financial and mathematical associate professionals › Accounting associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Eurotrade d.o.o. je trgovačko društvo koja je na tržištu preko 30 godina. Poslujemo na području uvoza, izvoza i distribucije igračaka, art&craft asortimana, uredske opreme, školskog pribora i IT asortimana vodećih svjetskih proizvođača kao što su Apli, Belmil, Fabriano, Uni-ball, Miquelrius, Ilijanum, Epson, BenQ, Verbatim i drugi.

Naš tim čini 60-ak zaposlenika, a u Hrvatskoj imamo distributivni veleprodajni centar u Zagrebu te komercijalne urede u Splitu i Rovinju koji je ujedno i sjedište.

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da se prijave i postanu dio našeg tima.

Tražimo:

VODITELJA KATEGORIJE UREDSKOG I ŠKOLSKOG ASORTIMANA (m/ž)

Potreban broj izvršitelja: 1

Mjesto rada: Rovinj

Što kod nas radi voditelj kategorije uredskog i školskog asotimana:

  • Postavlja strategiju uredskog i školskog asortimana te vodi njenu implementaciju u skladu sa strateškim ciljevima organizacije
  • Upravlja i nabavlja uredski i školski asortiman s ciljem osiguranja najboljeg asortimana proizvoda te razvija odnose sa partnerima u cilju povećanja prodaje
  • Redovito komunicira s partnerima vezano uz osvježavanje ponude, dogovaranje ciljanih promocija i ulistavanje novih proizvoda
  • Prati tržište i kretanje cijena, aktualnih akcija te plasiranja novih proizvoda

Zašto odabrati Eurotrade?

  • Konkurentna plaća,
  • Godišnji odmor u trajanju od 25 dana,
  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci,
  • Rad od 8:00 do 16:00 sati te povremeni rad od kuće
  • Neradni vikendi i blagdani,
  • Plaćeni putni troškovi,
  • Naknada za prehranu radnika,
  • Popuste iz Eurotrade ponude za zaposlenike

Uvjeti:

  • VŠS/VSS ekonomskog ili društvenog smjera
  • Minimalno 2 godine iskustva u sličnim poslovima (očekujemo višegodišnje iskustvo u sličnim komercijalnim poslovima te napredno poznavanje specifičnosti kategorije)
  • Odlično poznavanje rada na računalu, a posebice rad u MS Excelu
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Samostalnost i odgovornost u obavljanju poslova
  • Analitičnost i strukturiranost
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Poznavanje ERP sustava (prednost je poznavanje Luceeda)

Pošaljite nam svoj životopis na posaoeurotrade.hr uz naznaku „Za Voditelja kategorije uredskog i školskog asortimana“ najkasnije do 24.5.2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: EUROTRADE d. o. o..

Instrucciones para solicitar:

Email: posaoeurotrade.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2506210.

Ver las 192 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros ofertadas.