Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > gestor de proyectos/gestora de proyectos > Vodja Projekta - M/ž

VODJA PROJEKTA - M/Ž. Koroška. Eslovenia

Ofertas de trabajo en Eslovenia (Koroška) de gestor de proyectos/gestora de proyectos

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke › Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

PROJEKTNI VODJA, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IŠČEMO KVALIFICIRANEGA IN PREDANEGA PROJEKTNEGA VODJO, KI BO ORGANIZIRAL, VODIL, KOORDINIRAL IN NADZIRAL GRADBENE PROJEKTE. TAKO V PODJETJU, KOT NA PROJEKTIH DELO POTEKA TIMSKO IN ZAJEMA AKTIVNOSTI ZA UČINKOVITO  IZVAJANJE PROJEKTOV IN USPEŠNO POSLOVANJE DRUŽBE KOT CELOTE. OPIS DEL: VODENJE DEL NA ZAHTEVNIH IN MANJ ZAHTEVNIH OBJEKTIH, IZDELAVA OBRAČUNOV, TERMINSKO PLANIRANJE DEL, KOORDINACIJA DELOVNEGA PROCESA NA PROJEKTIH, PRIPRAVA TEHNOLOGIJE DEL, SKRB ZA VARNO IZVAJANJE DEL NA PROJEKTIH, AŽURNO VODENJE PROJEKTNE IN GRADBIŠČNE DOKUMENTACIJE, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PONUDB, IZDELAVA KALKULACIJ IN POKALKULACIJ..., PRIČAKUJEMO:  VI. ali VII. stopnje izobrazbe gradbene ali tehnične smeri(pogojno V. gradbene smeri), strokovni izpit za pooblaščenega inženirja ali vodjo del pri IZS (zaželen ni pa pogoj), vozniški izpit B kat., znanje MS Office, ACAD programov, zaželeno poznavanje projektnega managementa, usposobljenost za vodenje in organizacijo dela, aktivno znanje vsaj enega tujega jezika (angleščina, nemščina), natančnost, zanesljivost in ciljna usmerjenost.

Izkušnje na podobnem delovnem mestu so zaželene, vendar niso pogoj. NUDIMO: Stabilno in dolgoročno zaposlitev, dinamično delovno okolje, možnost osebnega in kariernega razvoja, ugodne delovne pogoje in konkurenčno plačilo, službeno vozilo z možnostjo uporabe v zasebne namene, prenosni računalnik, službeni telefon., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Koroška.

Ver 97 ofertas de trabajo en "Koroška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: VERTIKALA-X specializirana gradbena dela d.o.o., Dobja vas 186 , 2390 RAVNE NA KOROŠKEM.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GRADIŠNIK KATARINA
Contact Phone: 02 870 3161
Contact Email: katarina.gradisnikvertikala-x.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PF78255.

Ver las 103 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos ofertadas.