Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Austria > Analistas de sistemas > Sps Programer/programerka

SPS PROGRAMER/PROGRAMERKA. Austria

Vacante de Analistas de sistemas en Austria

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Analistas de sistemas.

Akademische Berufe : Akademische und vergleichbare Fachkräfte in der Informations- und Kommunikationstechnologie : Entwickler und Analytiker von Software und Anwendungen : Systemanalytiker

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  • Vođenje projektnih timova (odgovornost u projektu)
  • Stvaranje PLC programa u skladu s određenim standardima korisnika
  • Izrada vizualizacije postrojenja u skladu s navedenim standardom kupca
  • Pokretanje i usklađivanje umreženih sustava (Profibus, Interbus, Profinet, DeviceNet.)
  • Pokretanje i usklađivanje rada robotskih dijelova u autoindustriji.
  • Puštanje u pogon automatizacijskih procesa (signali između PLC / PLC, signali između PLC / robota, ciklus proizvodnje sa/bez dijelova)
  • Optimizacija vremenskih ciklusa i procesa
  • Optimizacija postrojenja
  • Analiza i ispravljanje pogrešaka
  • Tehnička pomoć
  • Izrada dokumentacije prema potrebama klijenata
  • Osposobljavanje klijenata
  • Sastanci s klijentima (koordinacija i planiranje izvođenja projekta)

Uvjeti:

  • spremnost na rad u inozemstvu (oko 90% radnoga vremena)
  • u obzir dolaze osobe tehničkog smjera
  • iskustvo u građenju i vođenju tima
  • velika fleksibilnost, sposobnost rada u timu, spremnost za učenje
  • minimalno 2 godine profesionalnog iskustva u tehnologiji automatizacije
  • napredno znanje engleskog jezika (poželjno njemački ili neki drugi jeziki)
  • znanje rada na računalu (Outlook, Excel, Word)
  • poželjna samostalnost u radu, motiviranost, pouzdanost, fleksibilnost, sposobnost za rad u timu.

Poslodavac financira i organizira prijevoz i smještaj.

Radnici/radnice će biti izaslani/izaslane temeljem ugovora o poslovnoj suradnji. Radnike/radnice u mjestu rada dočekuje voditelj gradilišta.

Mogućnost stalnog zaposlenja.

País del trabajo: Austria.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Alojamiento incluido; Gastos de viaje.

Empleador: BGW Montaža d.o.o..

OsobniDolazak: Ulica Ivana Pregošića 1, Varaždin NajavaTelefon: 042 200193 Email: bgw-montaza.hr" target="_blank" rel="nofollow">r.skaricabgw-montaza.hr NajavaMobitel: 099 4318240

Ver las 1,353 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Analistas de sistemas ofertadas.