Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Vendedores por teléfono > Specjalista Ds. E-commerce

Specjalista ds. e-commerce. Polonia

Oferta de empleo de Vendedores por teléfono en Polonia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Sprzedawcy : Inni sprzedawcy : Sprzedawcy w ośrodkach kontaktów z klientami

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Umiejętności graficzne do prostych działań związanych z obróbką zdjęć, Administracja portalu allegro oraz sklepu internetowego, tworzenie banerów reklamowych, tworzenie newsletterów ( HTML), umiejętność tworzenia opisów produktówWymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- umiejętności: Grafika Adobe Photoshop - konieczne; komunikatywna znajomość języka angielskiego - konieczne; MS EXCEL - konieczne- języki obce: angielski - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - konieczne- inne zawody: Organizator obsługi sprzedaży internetowej - konieczneSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Brak danych.- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 3500 (PLN).

Empleador: A&J Trade Justyna Ciurkowska.

Instrucciones para solicitar:

Adrian Ciurkowski, tel.: 530721011, email: ajtrade.pl" rel="nofollow">adrian.cajtrade.pl

Identificador de la vacante:1869StPr/20/0350.

Ver las 535 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono ofertadas.