Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley > Referent V Referatu Za Javni Red In Promet Na Oddelku Za Upravne Notranje Zadeve - M/ž

REFERENT V REFERATU ZA JAVNI RED IN PROMET NA ODDELKU ZA UPRAVNE NOTRANJE ZADEVE - M/Ž

Empleo de Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Cariniki/carinice, davkarji/davkarice, referenti/referentke za socialno varnost ipd : Strokovni državni uslužbenci/strokovne državne uslužbenke, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

REFERENT ZA JAVNOUPRAVNE ZADEVE, poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VODENJE ENOSTAVNIH UPRAVNIH POSTOPKOV NA PRVI STOPNJI, IZDAJANJE ODLOČB NA PREDPISANIH OBRAZCIH NA PRVI STOPNJI, OPRAVLJANJE ENOSTAVNIH UPRAVNIH NALOG, OPRAVLJANJE DEJANJ V ZVEZI Z IZDAJANJEM POTRDIL IZ ENOSTAVNIH EVIDENC, OPRAVLJANJE DRUGIH UPRAVNIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI.

, Prijava na prosto delovno mesto mora biti obvezno pripravljena in oddana na obrazcu z oznako JN1, ki je priloga tega natečaja z natančno izpolnjenimi vsemi rubrikami in podpisanimi izjavami. Podrobnejše informacije o prostem delovnem mestu so dostopne na spletni strani Ministrstva za javno upravo (http://www.mju.gov.si/delovna_podrocja/objave_prostih_delovnih_mest/javni_natecaji/. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: REPUBLIKA SLOVENIJA UPRAVNA ENOTA KOPER, Trg Brolo 4 , 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: HORVATIČ ELIDA
Contact Phone: 05 6637 648
Contact Email: ue.kopergov.si

Identificador de la vacante:NL38914.

Ver las 46 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.