Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > contable > Računovodja - M/ž

RAČUNOVODJA - M/Ž. Savinjska. Eslovenia

Contrato de contable en Eslovenia (Savinjska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje › Računovodje/računovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:

RAČUNOVODJA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40,

KNJIŽENJE RAČUNOVODSKE DOKUMENTACIJE V GLAVNO KNJIGO IN V POMOŽNE RAČUNOVODSKE EVIDENCE,

VODENJE REGISTRA OSNOVNIH SREDSTEV,

MATERIALNO POSLOVANJE,

IZDELAVA DAVČNIH IN RAČUNOVODSKIH OBRAČUNOV, POROČIL (DDV, DDPO, INTRASTAT, VIES),

REDNO IN AŽURNO SPREMLJANJE POSLOVANJA IN POSLOVNIH REZULTATOV PODJETJA TER POROČANJE LASTNIKU,

IZDELAVA LETNIH RAČUNOVODSKIH IN DAVČNIH POROČIL ZA AJPES, FURS,

PRIPRAVA OBDOBNIH POROČIL IN ANALIZ ZA POTREBE POSLOVODSTVA,

NAČRTOVANJE IN SPREMLJANJE DENARNIH TOKOV,

SPREMLJANJE ZAKONODAJE IN DRUGE NALOGE PO NAVODILIH NADREJENEGA.

SODELOVANJE PRI REVIZORSKIH IN MOREBITNIH DRUGIH PREGLEDIH,

PRIPRAVA OBRAČUNOV PLAČ,

KONTROLA IN PREGLED ODPRTIH POSTAVK,

USKLAJEVANJE ODPRTIH POSTAVK Z POSLOVNIMI PARTNERJI (IOP),

POROČANJA ZA BANKO SLOVENIJE, SURS TER DRUGIM DRŽAVNIM ORGANOM,

PRIPRAVA MESEČNIH BILANC TER DELITEV PO STROŠKOVNIH MESTIH,

KOMUNIKACIJA S POSLOVNIMI PARTNERJI,

SPREMLJANJE POSLOVNE IN DAVČNE ZAKONODAJE, Od vas pričakujemo:

4+ leta izkušenj v računovodstvu na vseh področjih,

odlično poznavanje računovodskih in finančnih procesov (izdelava in zaključevanje finančnih poročil),

poglobljeno poznavanje Microsoft Excela,

znanje angleškega jezika,

komunikativnost ter pozitivna naravnanost,

samostojnost, redoljubnost, natančnost, zanesljivost, vestnost.

vozniško dovoljenje B kategorije.

Iščemo sodelavca(-ko), ki/je:

samostojen, natančen, zanesljiv, odgovoren in prijazen,

*je dobro organiziran,

je samoiniciativen in fleksibilen,

ima pozitiven odnos do dela in ljudi,

pripravljen nadgraditi svoje znanje in izkušnje.

Nudimo vam:

nadpovprečno plačilo v panogi, plačilo preko 2.000 EUR neto,

enoizmensko delo (sobote, nedelje in prazniki prosto),

zaposlitev s polnim delovnim časom za nedoločen čas s poskusnim delom 3 mesece,

delo v uspešnem podjetju,

prijetno delovno okolje in dobre delovne pogoje.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 265 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Experiencia: 4 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: EASYTRANS, prevozi in storitve, d.o.o., Cesta ob železnici 4 , 3310 ŽALEC.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . MATEJA
Contact Phone: 03 713 33 23
Contact Email: zaposliteveasytrans.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF48913.

Ver las 174 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable ofertadas.