Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria > Pikahaku Kokenut Rakennustyöntekijä, Workpower Oy, Jyväskylä

PIKAHAKU kokenut rakennustyöntekijä, WorkPower Oy, Jyväskylä

Contratación de constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria en Keski-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Constructores de casas › constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennustyöntekijät ym › Talonrakentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

PIKAHAKU

Etsimme jo kokemusta kerryttäneitä rakennustyöntekijöitä ja timpureita asiakasyrityksellemme

Olet etsimämme henkilö, mikäli sinulla on jo monipuolista rakennusalan työkokemusta ja suoriudut itsenäisesti useammista rakennusalan työtehtävistä. Työt vaihtelevat asiakkaamme kohteiden mukaan ja osaamisesi mukaan. Kohteena mm. toimitilamuutos töitä. Työtehtävät voivat olla perustustöistä sisustus- ja viimeistelytöihin, kuten paikkausta/etuputsia, korjaustöitä ja erilaisia tilojen muutostöitä. Eduksi katsotaan kokemus erilaisista korjausrakentamistöistä.

Toivoimme, että olet työskentelyotteeltasi oma-aloitteinen, huolellinen ja täsmällinen sekä omaat hyvän asenteen työskentelyä kohtaan. Työskentely edellyttää voimassa olevaa työturvallisuuskorttia. Oman auton käyttömahdollisuuden katsomme eduksi, sillä osa työmaista sijaitsevat julkisen liikenteen ulottumattomissa. Työmaita muun muassa Jyväskylässä.

Tarjoamme käyttöösi laadukkaat työvaatteet ja pääset kartuttamaan arvokasta työkokemusta. Palkka pohjautuu rakennusalan työehtosopimukseen ja tämän lisäksi maksamme henkilökohtaista palkanosaa osaamisen/kokemuksen mukaan. Koko työsuhteesi ajan voit olla matalalla kynnyksellä yhteydessä Jyväskylän raksatiimiin, joka auttaa sinua työelämän asioissa.

Haastattelut aloitetaan jo hakuaikana, joten hakemusta kannattaa laittaa tulemaan järjestelmämme kautta mahdollisimman pian! Valintoja teemme heti sopivien henkilöiden löydyttyä. Työt alkavat sopimuksen ja asiakkaidemme työtarpeiden mukaan jo nopeallakin aikataululla.

Lisätietoja antaa tarvittaessa (arkisin klo 9-16):

Anniina Jussila, HR-koordinaattori

anniina.jussilaworkpower.fi / 040 531 4419

Avainsanat: rakennusala, raksa, rakennustyöntekijä, Jyväskylä, Keski-Suomi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 137 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: WorkPower Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:c6bec608-c411-48c1-8cc2-490b54627ab2.

Ver las 87 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Constructores de casas › constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria ofertadas.