Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Peones de carga > Pracowni Recyklingu

PRACOWNI RECYKLINGU. Polonia

Oferta de empleo en Polonia de Peones de carga

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.

Pracownicy przy pracach prostych : Robotnicy pomocniczy w górnictwie, budownictwie, przemyśle i transporcie : Robotnicy pomocniczy transportu i magazynowania : Ładowacze

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: kontrola towaru dostarczanego do magazynu, weryfikacja ilości oraz dat przydatności; praca w godzinach od 05:00 do 13:00 lub 09:00 do 17:00Wymagania:- wykształcenie: gimnazjalne - konieczne- inne zawody: Magazynier - konieczne- pozostałe: mile widziana książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych (w przypadku braku pracodawca finansuje koszty badań lekarskich), pierwsza umowa o pracę na czas określony - 12 miesięcy, po upływie 12 miesięcy kolejna na okres 21 miesięcy i kolejna na czas nieokreślony, wzrost wynagrodzenia zagwarantowany po 12 miesiącach, bezpłatna opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie na życie, karta musltisport, bony na święta, paczki dla dzieci i wyprawki szkolne, możliwość rozwoju, obiady za 1 złSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w StargardzieI Brygady 35Stargard 73110- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 10.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 3300 mínimo y 4000 máximo (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Joanna MRÓZ, tel.: 918345312       607 608 989, email: pupstargard.pl" rel="nofollow">jmrozpupstargard.pl

Identificador de la vacante:1483StPr/19/0746.

Ver las 1,156 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.