Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Ingenieros mecánicos > Poslovni/a Analitičar/ka Informacijskih Sustava

Oferta en Croacia de Ingenieros mecánicos

Poslovni/a Analitičar/ka Informacijskih Sustava

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros mecánicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Engineering professionals (excluding electrotechnology) › Mechanical engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

- analiziranje poslovnih zahtjeva i procesa te identificiranje područja za poboljšanje unutar tvrtke

- pružanje podrške voditeljima projekata i projektantima, suradnja s korisnicima i IT timovima

- koordinacija IT aktivnosti i posredovanje između poslovnih dionika i IT timova

- sudjelovanje u planiranju isporuka i integriranje komponenti IT sustava

- podrška korisnicima u radu s ERP/CRM i ostalim sustavima, odgovornost za kvalitetu i rokove isporuke usluga

- praćenje novih tehnologija i usvajanje novih znanja, evidentiranje rada i radnih aktivnosti

Uvjeti:

-izuzetno bitno tehničko predznanje, posebno u području proizvodnih procesa radi valjane analize poslovnih procesa i metodologije rada

- napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pisanju

- dobro poznavanje SQL-a i iskustvo u radu s bazama podataka

- iskustvo u analizi poslovnih zahtjeva i IT sustava, poželjno stjecano tijekom školovanja

- razvijene komunikacijske vještine za učinkovitu interakciju s korisnicima i rad u timu

- poznavanje rada u Linux i Windows operacijskim sustavima

- odlično poznavanje rada s uredskim aplikacijama MS Office programa

Prednosti:

- iskustvo u analizi poslovnih zahtjeva i IT sustava tijekom školovanja na tehničkom fakultetu

- dobro poznavanje metodologija i praksi poslovne analize potvrđeno praktičnim iskustvom

- iskustvo na IT projektima i, po mogućnosti, certifikati u priznatim metodologijama poslovne analize (kao što su IIBA CCBA/CBAP, IREB, CPRE ili ekvivalentno)

- poznavanje rada s ERP sustavima, posebno GoSoft

- iskustvo u razvoju i upravljanju zahtjevima u softverskim projektima

- upoznatost s alatima, metodologijama i praksama za upravljanje projektima

- poznavanje projektiranja informacijskih sustava

Poslodavac nudi:

- rad na neodređeno vrijeme

- sudjelovanje u složenim i zanimljivim projektima

- edukacije i dodatno usavršavanje u relevantnim tehnologijama

- prigodne nagrade u obliku neoporezivih primitaka

- radno okruženje koje potiče suradnju, integritet, inovativnost i visoke standarde

- održavanje ravnoteže između privatnog i poslovnog života

Ostale informacije

GOinfoZG d.o.o. vodeća je tvrtka u području projektiranja i programiranja informacijskih sustava u proizvodnim djelatnostima i svojim prisustvom na tržištu već 30 godina postavlja standarde u digitalizaciji poslovanja. Naša glavna djelatnost je implementacija ERP sustava GoSoft®, a uz to pružamo i širok spektar povezanih usluga za unaprjeđenje poslovanja unutar našeg ekosustava.

Više o nama na www.goinfo.eu

Mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: GOinfoZG d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: bruno.covicgoinfo.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2498138.

Ver las 42 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros mecánicos ofertadas.