Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Técnicos de laboratorios médicos > Sanitarni Tehničar U Odjelu Za Centralnu Sterilizaciju I Pripremu Podloga

Ofertas de empleo en Croacia de Técnicos de laboratorios médicos

Sanitarni Tehničar U Odjelu Za Centralnu Sterilizaciju I Pripremu Podloga

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos de laboratorios médicos.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Medical and pharmaceutical technicians › Medical and pathology laboratory technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zavod za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije na temelju članka 27. Statuta Zavoda za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije, te članka 24. Temeljnoga kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama (NN 56/22, 127/22, 58/23, 128/23), raspisuje

NATJEČAJ za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme

  • sanitarni tehničar u Odjelu za centralnu sterilizaciju i pripremu podloga - 1 izvršitelj/ica

Uvjeti:

  • stručna sprema SSS, završena srednja medicinska škola smjer sanitarni tehničar;

Kandidati su dužni priložiti:

•prijavu na natječaj,

•životopis,

•dokaz o hrvatskom državljanstvu – preslik domovnice,

•dokaz o stručnoj spremi

•elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne stariji od dana objave natječaja

•dokaz o posjedovanju odobrenja za samostalan rad-preslik licence

•dokaz o posjedovanju vozačke dozvole za upravljanje vozilima B kategorije (preslik vozačke dozvole)

Na temelju čl. 13. Zakona o ravnopravnosti spolova na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Pozivaju se kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju sukladno čl. 102. st. 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121117) da dostave dokaze iz čl. 103. st. 1. navedenog zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju. Popis dokumenata potrebnih za ostvarivanje prednosti pri zapošljavanju dostupni su na poveznici: https://gov.hr/moja uprava/branitelji/zaposljavanje/prednost-pri-zaposljavanju/403. Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN br. 157/13 i 152/14) dužni su se pozvati na čl. 9. istog zakona te uz dokaze o ispunjavanju iz natječaja priložiti dokaze o priznatom statusu osobe s invaliditetom sukladno Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom.

Nepotpune ponude i nepravodobne ponude neće se razmatrati.

Zavod za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije zadržava pravo poništenja natječaja, odnosno pravo ne odabrati nijednog kandidata, bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima.

O rezultatu odabira kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Dubrovnik, 24.04.2024.g.

Zavod za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO ŽUPANIJE DUBROVAČKO-NERET.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Dr. Ante Šercera 4A, 20 000 Dubrovnik

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2494881.

Ver las 15 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos de laboratorios médicos ofertadas.