Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > tornero/ tornera > Särmääjä Tampereelle, Hr Satama Finland Oy, Tampere

Särmääjä Tampereelle, HR Satama Finland Oy, Tampere

Contrato de tornero/ tornera en Pirkanmaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Sepät, työkaluntekijät ja koneenasettajat › Koneenasettajat ja koneistajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaalle ammattitaitoista tekijää nimikkeellä

Särmääjä Tampereelle

Työtehtäviisi kuuluu monipuolisesti särmäyksen työtehtäviä laajalla terävalikoimalla. Toivomme hakijalta aikaisempaa kokemusta vastaavista tehtävistä ja positiivista työasennetta. Eduksesi on alaa vastaava koulutus, organisointikyky sekä sujuva suomen kielen taito. Työtehtävässä tukenasi toimii ammattitaitoinen työyhteisö.

Tehtävässä menestyminen edellyttää motivoitunutta asennetta ja kiinnostusta työtehtäviä kohtaan. Sinulla on itsenäinen, aloitteellinen tapa toimia ja pystyt työskentelemään tiimissä. Arvostamme voimassa olevia työturvallisuus- ja tulityökorttia.

Tarjoamme pitkäaikaisen työsuhteen, modernin työympäristön ja positiivisen työilmapiirin. Palkkaus muodostuu kokemuksesi ja osaamisesi perusteella, joten avaathan työkokemustasi meille hakulomakkeella. Tehtävä täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

Lähetäthän hakemuksesi ja CV:si rekrytointijärjestelmäämme jo tänään, sillä käymme niitä läpi jo hakuaikana.

Muuta

Aloitus: Heti sopivan tekijän löydyttyä

Kesto: Pitkäkestoinen

Sijainti: Tampere

Meille voit rekisteröityä vaikka Facebook tai LinkedIn tunnuksilla - teemme asioista yksinkertaista ja helppoa!  =>  hrsatama.fi (http://hrsatama.fi/)

Jätäthän hakemuksesi järjestelmämme kautta, jotta voimme käsitellä sen tietoturvallisesti. Valitettavasti emme vastaanota sähköpostitse lähetettyjä hakemuksia, vaan toivomme kaikki hakemukset samaan kanavaan.

Terveisin,

Suorahakutiimi, HR Satama

www.hrsatama.fi (http://www.hrsatama.fi/)

Seuraa meitä somessa:

https://www.instagram.com/hrsatama (https://www.instagram.com/hrsatama/)

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 424 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: HR Satama Finland Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:80a417f7-1f1a-4180-8007-8db7a1eb01b5.

Ver las 100 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera ofertadas.