Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Letonia > Técnicos en ciencias físicas y químicas > ķīmijas Tehniķis

ĶĪMIJAS TEHNIĶIS. Letonia

Oferta de Técnicos en ciencias físicas y químicas en Letonia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ciencias físicas y químicas.

Traducción de la profesión: Speciālisti › Zinātnes un inženierzinātņu speciālisti › Fizikas un inženierzinātņu speciālisti › Ķīmijas un fizikas zinātņu speciālisti.

Descripción de la oferta de trabajo:

Strauji augošs uzņēmums Livonian Biotech Millennium SIA reģ.nr. 40203400738

aicina pievienoties profesionālai komandai:

Ķīmijas TEHNIĶI (3111 05)

PIENĀKUMI:

  • sagatavot ražošanas telpas, iekārtas, ierīces un materiālus darba procesam;
  • novērtēt iekārtu un komunikāciju tehnisko stāvokli un gatavību darbam;
  • strādāt ar ķīmiskajām vielām to maisījumiem un citiem materiāliem atbilstoši normatīvās dokumentācijas prasībām;
  • novērtēt ķīmisko vielu, to maisījumu un materiālu atbilstību kvalitātes prasībām;
  • sagatavot paraugus;
  • veikt ķīmisko sintēzi, dokumentēt darba procesu;
  • apstrādāt datus.

Prasības kandidātiem:

  • atbilstoša profesionālā izglītība;
  • augsta atbildības sajūta par veicamā darba kvalitāti.

Piedāvājam:

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: SIA Livonian Biotech Millennium.

Forma de contacto:

  • Dirección: Duntes iela 3, Rīga
  • Teléfono: +371
  • Fax: +371

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:240205-146.

Ver las 17 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ciencias físicas y químicas ofertadas.