Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Tenedores de libros > Voditelj/voditeljica Institucionalne I Međuorganizacijske Suradnje

VODITELJ/VODITELJICA INSTITUCIONALNE I MEĐUORGANIZACIJSKE SURADNJE

Trabajos en Croacia de Tenedores de libros

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Financial and mathematical associate professionals › Accounting associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

PUČKO OTVORENOU ČILIŠTE ČAKOVEC

RASPISUJE NATJEČAJ ZA ZAPOŠLJAVANJE

VODITELJ INSTITUCIONALNE I MEĐUORGANIZACIJSKE SURADNJE

BROJ TRAŽENIH RADNIKA: 1

VRSTA ZAPOSLENJA: RAD NA NEODREĐENO VRIJEME

UVJETI:

Završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij, ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij, ili specijalistički diplomski stručni studij, ili preddiplomski sveučilišni ili stručni studij

Radno iskustvo u pisanju, organizaciji i provedbi projekata financiranih iz EU fondova minimalno 2 godine

Poznavanje rada na računalu (Microsoft Office, WordPress) i korištenje društvenih mreža (Facebook, Instagram, LinkedIn)

Izvrsno poznavanje engleskoga jezika u govoru i pismu

Vozačka dozvola B kategorije

POSLOVI I ZADAĆE:

Zadužen/a za razvoj i implementaciju strategije suradnje usmjerene na ostvarivanje ciljeva Učilišta te identificiranje potencijalnih partnera za suradnju.

Zadužen/a za održavanje postojećih i razvoj novih partnerstava s tuzemnim i inozemnim organizacijama, uključujući pregovaranje, dogovaranje parametara suradnje, te praćenje realizacije dogovorenih aktivnosti i projekata.

Zadužen/a za redovito praćenje i evaluaciju učinkovitosti partnerstva i projekata te pripremu izvještaja za nadležna tijela Učilišta.

Zadužen/a za pripremu, pisanje, prijavu, provedbu i upravljanje tuzemnim i inozemnim projektima koji su od interesa Učilišta, a koji su financirani primarno sredstvima Europske unije i iz drugih izvora.

Zadužen/a za upravljanje prikupljanjem sredstava za projekte, uključujući praćenje objava tuzemnih i inozemnih natječaja za predaju projekata i programa sukladno strateškim i operativnim planovima Učilišta.

Zadužen/a za razvoj novih projektnih ideja u području interesa Učilišta u suradnji s timom suradnika, uključujući pripremu materijala, istraživanje i prikupljanje podataka, te sažetke potrebne za analizu.

Zadužen/a za izradu i prijevod projektnih rezultata i materijala na engleski jezik i s engleskog jezika u ugovorenim projektima.

Zadužen/a za organizaciju projektnih sastanaka, konferencija i komunikacija s partnerima, ažuriranje web stranice i društvenih mreža Učilišta.

Zadužen/a za predstavljanje Učilišta na javnim događajima, konferencijama i sastancima, uključujući pripremu i distribuciju promotivnih materijala u svrhu povećanja vidljivosti Učilišta, projekata koje ono provodi i drugih aktivnosti.

Dodatna organizacijska zaduženja prema potrebi Učilišta.

Kandidati/kinje uz prijavu na natječaj prilazu:

životopis u Europass formatu;

dokaz o državljanstvu Republike Hrvatske (preslika domovnice, osobne iskaznice i sl.);

dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika diplome);

dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis, odnosno preslika potvrde o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje i/iIi potvrda poslodavca o obavljanju poslova)

uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz čl. 19. Zakona o obrazovanju odraslih mjeseci);

dokaz o poznavanju engleskog jezika u govoru i pismu (certifikat, potvrda, vlastoručno popisana izjava)

dokaz o poznavanju uredskih programa Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook (certifikat, potvrda, vlastoručno popisana izjava)

Prijavu slati isključivo na e-mail: infopou-cakovec.hr uz naznaku: „Natječaj za radno mjesto Voditelj institucionalne i međuorganizacijske suradnje”

Rok za podnošenje pisanih prijava na natječaj je 8 (osam) dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanja i mrežnim stranicama Pučkog otvorenog učilišta Čakovec.

Vrednovanje kandidata može biti u obliku pisane provjere znanja (testiranja) i razgovora s kandidatom (intervju) ili samo razgovora s kandidatom (intervju).

O obliku vrednovanja te o vremenu i mjestu provedbe istog kandidati koji su podnijeli pravodobnu i urednu prijavu te koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja bit će obavješteni po isteku roka za zaprimanje prijava.

O rezultatima provedenog natječaja kandidati/kinje će biti obaviješteni u roku od 8 (osam) dana od dana donošenja odluke o odabiru kandidata/kinje.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PUČKO OTVORENO UČILIŠTE ČAKOVEC.

Instrucciones para solicitar:

Email: infopou-cakovec.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2491044.

Ver las 191 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros ofertadas.