Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > ayudante técnico de ingeniería/ayudante técnica de ingeniería > Tekninen Myyjä, 2 Paikkaa, Teke Oy, Etelä-suomi

Trabajar en Finlandia de ayudante técnico de ingeniería/ayudante técnica de ingeniería

Tekninen Myyjä, 2 Paikkaa, Teke Oy, Etelä-suomi

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina › ayudante técnico de ingeniería/ayudante técnica de ingeniería.

Traducción de la profesión: Toimisto- ja asiakaspalvelutyöntekijät › Toimistotyöntekijät › Toimistoavustajat › Toimistoavustajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Yhteydenotot, tapaamiset, tarjouspyyntöjen vastaanottamiset jne. Tehtävä profiloidaan henkilön mukaan. Asuinpaikkakunnallasi ei ole isoa merkitystä. Käy netissä katsomassa mitä TEKE tekee.

"TEKE Oy on 1995 perustettu palveluyritys, joka on erikoistunut metalli- ja betonipinnoituksiin, hiilikuituvahvistuksiin, kattilalaitosten lämpöpintojen ja turbiinien puhdistuksiin sekä tarkastuspalveluihin. TEKEn henkilöstöllä on vuosikymmenien kokemus vaativissa korjaus- ja pinnoitusprojekteissa. Meillä on laaja ja kokenut valmistaja- sekä kumppaniverkosto."

País del trabajo: Finlandia.

Número de puestos: 2.

Empleador: TEKE Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:8ca894a0-0c41-4bbd-b9b0-bfb3d3da4bbd.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina › ayudante técnico de ingeniería/ayudante técnica de ingeniería ofertadas.