Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > trabajador social de empresa/trabajadora social de empresa > Specjalista Ds. Inicjatyw Lokalnych

Specjalista ds. inicjatyw lokalnych. Śląskie. Polonia

Ofertas en Śląskie (Polonia) de trabajador social de empresa/trabajadora social de empresa

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social › trabajador social/trabajadora social › trabajador social de empresa/trabajadora social de empresa.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Prawnicy, specjaliści nauk społecznych i specjaliści w dziedzinie kultury › Specjaliści nauk społecznych i w dziedzinie religii › Specjaliści pracy socjalnej i doradztwa socjalnego.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Poszukiwane są osoby do Centrum Inicjatyw Lokalnych, gdzie mieszkańcy będą mogli zgłosić i przeanalizować swój pomysł na lokalną inicjatywę, która może zostać dofinansowana. Poszukiwane są osoby, które będą szkolić mieszkańców i prowadzić konsultacje dotyczące możliwości realizacji inicjatyw oraz oceniać wnioski. Ta praca jest dla osób, które:

- potrafią pisać i oceniać wnioski;

- potrafią prowadzić warsztaty/doradztwo;

- mają analityczny umysł i potrafią przewidzieć konsekwencje;

- potrafią samodzielnie podejmować decyzje;

- lubią pomagać innym.

Osoby na tym stanowisku będą:

- pracować z mieszkańcami nad pomysłami inicjatyw;

- prowadzić doradztwo i warsztaty indywidualne i grupowe z zakresu pisania wniosków, prowadzenia diagnoz środowiskowych, tworzenia planu działania i realizacji inicjatyw oraz monitorowania i oceny efektywności działań;

- oceniać wnioski;

- zajmować się promocją Centrum Inicjatyw Lokalnych;

- rozliczać zrealizowane inicjatywy;

- prowadzić dokumentację;

- raportować do biura projektu;

- na bieżąco rozwiązywać sytuacje problemowe.

Kandydatom oferowane są:

- umowa o pracę w stabilnej firmie;

- dodatkowe szkolenia z zakresu wykonywanej pracy i nie tylko;

- pełna wyzwań praca w pozytywnym zespole;

- możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych.

Praca w godz. 8:00-16:00. Planowany okres zatrudnienia od maja.

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - dodatkowe

- umiejętności: doskonała znajomość obsługi programów MS Office - konieczne; doświadczenie w organizacji i koordynowaniu wydarzeń - konieczne

- pozostałe: Pozostałe wymagania:

wysoka kultura osobista; zdolności komunikacyjne, społeczne i interpersonalne; umiejętność rozwiązywania problemów; samodzielność; umiejętność szybkiego uczenia się, umiejętności analityczne w zakresie oceny faktów i analizy konsekwencji,     doświadczenie w pisaniu wniosków i/lub ich wdrażaniu i/lub ocenie wniosków; doświadczenie w zakresie doradztwa lub szkoleń z z

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 464 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: STOWARZYSZENIE "EBI ASSOCIATION".

Instrucciones para solicitar:

Anna Kuśnierz, email: a.kusnierzebi.org.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1534StPr/24/0223.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social › trabajador social/trabajadora social › trabajador social de empresa/trabajadora social de empresa ofertadas.