Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > obrero de la construcción/obrera de la construcción > Robotnik Ogólnobudowlany (praca Przy Ul. Gorlickiej)

Contratación de obrero de la construcción/obrera de la construcción en Polonia (Makroregion województwo mazowieckie)

Robotnik Ogólnobudowlany (praca Przy Ul. Gorlickiej)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la minería y la construcción › Peones de la construcción de edificios › obrero de la construcción/obrera de la construcción.

Traducción de la profesión: Pracownicy przy pracach prostych › Robotnicy pomocniczy w górnictwie, budownictwie, przemyśle i transporcie › Robotnicy pomocniczy w górnictwie i budownictwie › Robotnicy pomocniczy w budownictwie ogólnym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków:

1. Wykonywanie czynności związanych bezpośrednio z robotami murarskimi, betoniarskimi, ciesielskimi, ślusarskimi, malarskimi, dekarskimi. 2. Wykonywanie i naprawa nawierzchni ulic, chodników, schodów. 3. Wykonywanie tynków zewnętrznych i wewnętrznych. 4. Wykonywanie okładzin ściennych, montowanie płyt g-k, i innych płyt okładzinowych oraz izolacji. 5. Montaż, naprawa, konserwacja stolarki drzwiowej i okiennej. 6. Uczestnictwo w transporcie materiałów budowlanych. 7. Pomoc przy odśnieżaniu terenów oraz dachów garaży oraz pawilonów usługowych (pozwolenie na prace powyżej 3-metrów). 8. Drobne prace w zakresie konserwacji zieleni (podcinki pielęgnacyjne żywopłotów, krzewów), pomoc przy załadunku i zwożeniu.

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne

- języki obce: polski - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - konieczne

- inne zawody: Pomocniczy robotnik budowlany, staż: 3 lat - konieczne

- pozostałe: Praca w godzinach: pon. 7:30-17:30 wt.,śr.czw.,pt. 7:30-14:30;

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe;

- 3 lata doświadczenia zawodowego;

- komunikatywna znajomość języka polskiego;

Premie oraz dodatki:

+ dodatek stażowy;

+ premia uznaniowa;

[Zgłoszenia: Tel:226582810, email: gorlickawsmochota.com.pl ]

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: po uzgodnieniu z pracodawcą

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 358 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "OCHOTA"..

Instrucciones para solicitar:

tel.: 226582810, email: gorlickawsmochota.com.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1420StPr/24/05249.

Ver las 269 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la minería y la construcción › Peones de la construcción de edificios › obrero de la construcción/obrera de la construcción ofertadas.