Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Oficinistas generales > Referent/ica Za Nabavu

Contrato de Oficinistas generales en Croacia

Referent/ica Za Nabavu

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Glavna zadaci ovog radnog mjesta su prikupljanje ponuda dobavljača, usporedba dobivenih ponuda odnosno ponuđenog materijala(kvaliteta i kvantiteta), uspoređivanje cijena, nabava materijala koji je potreban za svakodnevno funkcioniranje gradilišta i izvođenje radova te pregovaranje s trgovcima kako bismo osigurali najbolje uvjete za našu tvrtku.

Odgovornosti:

  • Aktivno traženje novih dobavljača i pregovaranje s njima o uvjetima nabave.
  • Prikupljanje i analiza ponuda dobavljača radi odabira najpovoljnijih opcija.
  • Uspoređivanje cijena, kvalitete i uvjeta poslovanja različitih dobavljača radi optimizacije troškova.
  • Upravljanje odnosima s dobavljačima i osiguranje dosljednosti u kvaliteti i isporuci.
  • Praćenje tržišnih trendova i promjena u cijenama kako bi se osigurala konkurentnost na tržištu.
  • Vođenje troškova istih materijala kod različitih dobavljača.

Potrebne kvalifikacije:

  • Iskustvo u nabavi je prednost, ali nije uvjet. Poželjno poznavanje građevinskih materijala.
  • Izvrsne komunikacijske i pregovaračke vještine.
  • Analitički pristup i sposobnost donošenja informiranih odluka.
  • Organizacijske sposobnosti i sposobnost prioritizacije zadatka.
  • Sposobnost rada pod pritiskom i upravljanja vremenskim rokovima.
  • Visoka razina odgovornosti i samoinicijative.
  • Poznavanje MS Office alata.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: TIM d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: infotim-zadar.hr

NajavaMobitel: 099 3000120

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2490303.

Ver las 283 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.