Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > personal directivo de la administración pública > Področni Podsekretar - M/ž

PODROČNI PODSEKRETAR - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Ofertas de empleo de personal directivo de la administración pública en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke › Zakonodajalci/zakonodajalke in visoki uradniki/visoke uradnice › Visoki vladni uradniki/visoke vladne uradnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SODELUJE PRI DOLOČANJU VIZIJE, STRATEGIJE IN CILJEV ORGANIZACIJE TER SKRBI ZA DOSEGANJE ZASTAVLJENIH CILJEV.

SAMOSTOJNO OBLIKUJE, PREDSTAVLJA IN ARGUMENTIRA SISTEMSKE REŠITVE IN DRUGA NAJZAHTEVNEJŠA GRADIVA NA NACIONALNEM IN/ALI EU NIVOJU.

OBJAVLJA PRISPEVKE O NOVOSTIH NA PODROČJU POKLICNEGA IN STROKOVNEGA IZOBRAŽEVANJA V STROKOVNI LITERATURI IN DNEVNEM ČASOPISJU ZA OBVEŠČANJE STROKOVNE IN DRUGE JAVNOSTI.

SODELUJE Z ORGANI IN ORGANIZACIJAMI NA NACIONALNEM IN/ALI EU NIVOJU.

VODI IN SODELUJE V NAJZAHTEVNEJŠIH MEDRESORSKIH PROJEKTNIH SKUPINAH.

VODI NACIONALNE IN/ALI MEDNARODNE PROJEKTE.

OPRAVLJA DRUGE NAJZAHTEVNEJŠE NALOGE IN VODI POSTOPKE SKLADNO Z ZAKONOM, STATUTOM IN SPLOŠNIMI AKTI ZAVODA TER ENOTNO DOGOVORJENO POSLOVNO POLITIKO ZAVODA.

PRIDOBIVA NOVE TEORETIČNE IN PRAKTIČNE VIDIKE NA PODROČJU POKLICNEGA IN STROKOVNEGA IZOBRAŽEVANJA IN JIH VKLJUČUJE V RAZVOJ SISTEMA.

OPRAVLJA DRUGE NALOGE PO NAVODILIH DIREKTORJA.

, Prednost bodo imeli kandidati s poznavanjem sistema poklicnega in strokovnega izobraževanja, izkušnjami pri razvoju in implementaciji sistema Nacionalnih poklicnih kvalifikacij, vodenju in implementaciji projektov, ter dobro razvitimi digitalnimi kompetencami. Napredna uporaba programske opreme za urejanje besedil, vnos podatkov ter urejanje preglednic, urejanje manjših baz podatkov, analitično obdelavo podatkov ter digitalnih orodij in aplikacij za komunikacijo

Uporaba spletnih baz podatkov za spremljanje trga dela v Sloveniji in EU ter kvalifikacijah sistemov v EU. Prijava mora vsebovati: CV- Europass, kopijo diplome in izpis delovne dobe ZPIZ ali kopijo delovne knjižice.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1222 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 8 años.

Empleador: CENTER REPUBLIKE SLOVENIJE ZA POKLICNO IZOBRAŽEVANJE, Kajuhova ulica 32 U, 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GUBENŠEK MAJA
Contact Phone: 01 58 64 229
Contact Email: maja.gubensekcpi.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF48563.

Ver las 59 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública ofertadas.