Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Cocineros > Kuhar/ica ( Molum Hotel & Residences)

KUHAR/ICA ( MOLUM HOTEL & RESIDENCES). Croacia

Oferta de empleo de Cocineros en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Cooks › Cooks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Osnovni poslovi i zadaci:

  • Sukladno uputi nadređenih upoznaje se s dnevnim zadacima i priprema radno mjesto
  • Samostalno sudjeluje u svim fazama pripreme i prigotavljanja jela: skladištenje namirnica u kuhinjska skladišta i frižidere, odmrzavanje, čišćenje, kuhanje, primjene dogovorenih normativa sukladno jelovniku
  • Dovršava, servira i izdaje jela na integralni stol, prati njihovu količinu i prezentaciju, vrši dopunu te povrat
  • Primjenjuje standard show cooking-a: priprema hrane i aktivna komunikacija s gostom
  • Vrši završne radove u kuhinji, čisti upotrijebljeni alat, kontrolira i isključuje aparate, pravilno skladišti neupotrijebljene namirnice.
  • Poznaje i primjenjuje sanitarne i zdravstvene uvjete za rad, poštuje pravilnik o radnoj odjeći, primjenjuje HACCP standarde te pravilno rukuje s opremom za rad
  • Primjenjuje mjere opreza na radu, ne ugrožava sebe, goste i suradnike na poslu
  • Djeluje u skladu sa standardima Društva i priručnikom hotelskih operacija (HOM-Hotel Operations manual) te služi kao primjer ponašanja
  • Obavlja i ostale poslove koje proizlaze iz potreba rada hotela i prema nalogu šefa kuhinje i njegovog zamjenika

Nudimo :

  • Rad u inovativnom i poticajnom okruženju
  • Ugovor na određeno ( sezonski) uz mogućnost sklapanja ugovora na neodređeno
  • Mogućnost smještaja
  • Topli obrok i putni trošak
  • Početak rada : 15.5.2024.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Sunčani resort d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: lucija.nimacmolum.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2494799.

Ver las 170 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros ofertadas.